reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Potrzebuje bardzo porady. Ciąża

Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny, prosze powiedzcie mi jak uważacie.. wspolzyje od niedawna i niestety jak sie okazuje moja wiedza jest znikoma..:(

Uprawilam seks z chłopakiem 14 lipca, wszedł on we mnie bez zabezpieczenia kilka razy, trwalo to moze max minutę. I potem kontynuowalismy stosunek z prezerwatywa, niepekla, a wytrysk byl poza pochwa.
Zrobilam przez ten czas 3 testy i kazdy negatywny , w tym tez wczoraj. Wczoraj kupilam test bardzo czuly cleralblue za 35 zl i wyszedl rowniez negatywnie, ale okres mi sie spóźnia juz 2 dni i strasznie sie martwię.

reklama

DarkAsterR

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Oczywiście, ze może. Nikt się z tym nie będzie kłócić.
Ale pomysł o tym z punktu widzenia plemnika...jest tak mały, jak człowiek w porównaniu do słońca i jest od komórki jajowej tak samo daleko. Wyobraź sobie, ze masz spacerkiem iść na słońce. :) Dystans jest daleki a ty na jego przebycie masz 3-5 dni.
Szanse takiego przedsięwzięcia jakieś są ale naprawdę minimalne. Interwencji kosmitów w żadnym przypadku nie bierzemy pod uwagę. Niepokalane poczęcie zdażyło się podobno tylko raz...:p

Rozwiązania
0
Oczywiście, ze może. Nikt się z tym nie będzie kłócić.
Ale pomysł o tym z punktu widzenia plemnika...jest tak mały, jak człowiek w porównaniu do słońca i jest od komórki jajowej tak samo daleko. Wyobraź sobie, ze masz spacerkiem iść na słońce. :) Dystans jest daleki a ty na jego przebycie masz 3-5 dni.
Szanse takiego przedsięwzięcia jakieś są ale naprawdę minimalne. Interwencji kosmitów w żadnym przypadku nie bierzemy pod uwagę. Niepokalane poczęcie zdażyło się podobno tylko raz...:p
Czyli wychodzi na to ze moge spac spokojnie

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Jeśli chodzi o ciąże to najprawdopodobniej tak.
Jeśli okresu nadal nie będzie to niech lekarz na to spojrzy. Zawsze to lepiej niż się domyślać i stresować bez powodu.

reklama
Rozwiązania
0
Zależy od długości cykli.
Ja tam wole robić testy PO dacie spodziewanej miesiączki.
Ja właśnie mam ten problem ze raz mam 28 raz 29 raz 33.. i robilam test w dniu kiedy mialam prawdopodobnie dostac ten okres i niby ujemny a tu nadal go brak, jak juz mysle ze zaraz bedzie bo kucia mam to NIC

DarkAsterR

Rozwiązania
2
5 dni to nie jest jeszcze jakaś szalona rozbieżność. Jakbyś miała jeden co 22 dni a kolejny co 43 to bym się zgodziła. A tak to wyciągnij sobie średnia.
Jeśli chcesz mieć pewność to zrób betę, to rozwieje wszystkie watpliwosci.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry