reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje bardzo porady. Ciąża

Dołączył(a)
7 Sierpień 2019
Postów
8
Czesc dziewczyny, prosze powiedzcie mi jak uważacie.. wspolzyje od niedawna i niestety jak sie okazuje moja wiedza jest znikoma..:(

Uprawilam seks z chłopakiem 14 lipca, wszedł on we mnie bez zabezpieczenia kilka razy, trwalo to moze max minutę. I potem kontynuowalismy stosunek z prezerwatywa, niepekla, a wytrysk byl poza pochwa.
Zrobilam przez ten czas 3 testy i kazdy negatywny , w tym tez wczoraj. Wczoraj kupilam test bardzo czuly cleralblue za 35 zl i wyszedl rowniez negatywnie, ale okres mi sie spóźnia juz 2 dni i strasznie sie martwię.
 
reklama
Rozwiązanie
5 dni to nie jest jeszcze jakaś szalona rozbieżność. Jakbyś miała jeden co 22 dni a kolejny co 43 to bym się zgodziła. A tak to wyciągnij sobie średnia.
Jeśli chcesz mieć pewność to zrób betę, to rozwieje wszystkie watpliwosci.
Ok, to nie to co myślałam.
W dzisiejszych czasach wiek inicjacji seksualnej poleciał w dol na łeb na szyje i już 14 latki mogą mieć za sobą ten pierwszy raz. A 14 letni organizm może jeszcze nie mieć regularnych miesiączek, to przychodzi z czasem. Ale myśle, ze tobie można już to odpuścić. :)
Zgodzę się w takim razie z innymi. Stres opóźnia okres, ewentualnie miałaś lekkie podziebienie czy bezobjawowa infekcje i coś się tam zaburzyło.
Jeśli okresu nadal będzie brak to pozostaje ci lekarz.
Szanse na ciąże są znikome ale warto pamiętać, ze każdy stosunek może się nią skończyć.
mam taka nadzieję, chociaz czytalam duzo ze ten prejekulat moze zaplodnic
 
reklama
Oczywiście, ze może. Nikt się z tym nie będzie kłócić.
Ale pomysł o tym z punktu widzenia plemnika...jest tak mały, jak człowiek w porównaniu do słońca i jest od komórki jajowej tak samo daleko. Wyobraź sobie, ze masz spacerkiem iść na słońce. :) Dystans jest daleki a ty na jego przebycie masz 3-5 dni.
Szanse takiego przedsięwzięcia jakieś są ale naprawdę minimalne. Interwencji kosmitów w żadnym przypadku nie bierzemy pod uwagę. Niepokalane poczęcie zdażyło się podobno tylko raz...:p
 
Oczywiście, ze może. Nikt się z tym nie będzie kłócić.
Ale pomysł o tym z punktu widzenia plemnika...jest tak mały, jak człowiek w porównaniu do słońca i jest od komórki jajowej tak samo daleko. Wyobraź sobie, ze masz spacerkiem iść na słońce. :) Dystans jest daleki a ty na jego przebycie masz 3-5 dni.
Szanse takiego przedsięwzięcia jakieś są ale naprawdę minimalne. Interwencji kosmitów w żadnym przypadku nie bierzemy pod uwagę. Niepokalane poczęcie zdażyło się podobno tylko raz...:p
Czyli wychodzi na to ze moge spac spokojnie
 
Jeśli chodzi o ciąże to najprawdopodobniej tak.
Jeśli okresu nadal nie będzie to niech lekarz na to spojrzy. Zawsze to lepiej niż się domyślać i stresować bez powodu.
 
reklama
5 dni to nie jest jeszcze jakaś szalona rozbieżność. Jakbyś miała jeden co 22 dni a kolejny co 43 to bym się zgodziła. A tak to wyciągnij sobie średnia.
Jeśli chcesz mieć pewność to zrób betę, to rozwieje wszystkie watpliwosci.
 
Rozwiązanie
Do góry