reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję bystrego oka

reklama
Skoro Ty widzisz to pewnie coś tam jest ;) tylko na zdjeciu tego nie widać - mialam tak samo bladziutkie kreski i jak chcialam zrobic zdjecie to nie bylo na nim widać. Powtorz test jutro z porannego moczu powinna być odrobinę ciemniejsza kreska.
 
Ja na tym wyostrzonym widze leciutka cieniutka kreske,ale tak szczerze to ja sie w swoich tez dopatrze zawsze czegos.Moze to byc zaciek,nie wiem ile jestes przed okresem ani jak czuly jest test.Jesli jestes po terminie okresu i to jest test super czuly to bym watpila w ciaze.Kreseczki sa przewaznie troszke grubsze.Tylko beta ci prawde powie.daj znac moge sie kompletnie mylic :) powodzenia
 
Ja na żadnym zdjęciu kreski nie widzę. Podobnie jak dziewczyny, polecam wybrać się jutro do jakiegoś laboratorium i zrobić betę. Wynik rozwieje wszystkie wątpliwości.
 
Ja niestety nie widzę ale dla pocieszenia powiem ze ja zrobiłam test 4 dni po spodziewanej miesiączce i niby nic nie bylo a jednak ja cos tam widzialam jakis cien cienia a jak zrobilam zdj zeby posłać koleżance nic kompletnie nic nie bylo widać mąż stwierdził ze przykro mu ale nic nie ma ;( więc załamana wyrzuciłam test kilka dni później miesiączki nadal brak więc tak o niespodziewajac się cudu zrobiłam test i jakie bylo moje zdziwienie kiedy zobaczyłam dwie grube krechy potem jeszcze 6 następnych testów i to samo wiec jesli widzisz cos to powtórz na kilka dni bo my czekające na dzidziusia często sobie wmawiamy ale z mojego podobno wmawiania sobie tego cienia kreski w brzuszku siedzi moje kilkucentymetowe szczęście. Powodzenia ;)
 
Mój dzisiejszy test. Już coś widać
 

Załączniki

  • 20181209_075622.jpg
    20181209_075622.jpg
    996,7 KB · Wyświetleń: 99
Może i widać, ale wg mnie test jest zalany. Wiem, że to trudne, ale poczekaj do daty miesiączki i idź zrób badanie beta hcg.

Jeśli wyjdzie pozytywnie i nie chorujesz, to za 2 tygodnie do ginekologa :)
 
reklama
Jesteś już po terminie miesiączki czy jak to jest u Ciebie? Test zalany, powtórz, albo idź znowu na betę zobaczyć czy może rośnie, ale poprzedni wykazał brak ciąży do nie wiem. zależy w którym dniu cyklu jesteś
 
Do góry