reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję dobrego prawnika - mąż chce odebrać mi prawa rodzicielskie!

Dołączył(a)
22 Luty 2012
Postów
10
Nie przypuszczałam ,że tak się może stać!! Ojciec mojego dziecka (już były mąż) założył mi sprawę o odebranie praw rodzicielskich, jestem zdruzgotana, potrzebuję dobrego prawnika, czy możecie polecić kancelarię z Łodzi, najlepiej konkretnego prawnika. Będę wdzięczna za szczere rekomendacje. Czy on tak może? Jezu..
 
reklama
ja ci nie pomoge w znalezieniu prawnika ale życzę Ci sily, trzymaj sie dziewczyno i walcz o swoja pocieche, trzymam kciuki.
 
Sprawa jest taka że w Polskie prawo zawsze przyzna prawa rodzicielskie matce nie ojcu, tym bardziej że nie masz żadnych problemów z nałogami jak i masz warunki to nie masz sie o co martwić dziecko będzie przy Tobie :)
Wytrwałości i Siły Tobie życzę!
 
Nie przypuszczałam ,że tak się może stać!! Ojciec mojego dziecka (już były mąż) założył mi sprawę o odebranie praw rodzicielskich, jestem zdruzgotana, potrzebuję dobrego prawnika, czy możecie polecić kancelarię z Łodzi, najlepiej konkretnego prawnika. Będę wdzięczna za szczere rekomendacje. Czy on tak może? Jezu..

Zeby zabrac komus prawa rodzicielskie trzeba miec do tego konkretne przeslanki ...nie da sie tak z dnia nadzien tego zrobic no chyba ze sie zaniedbuje dziecko itd
Jesli dobrze opiekujesz sie dzieckiem,nie zaniedbujesz go...wiec na jakiej podstawie ma Ci sad zabrac dziecko ?? //
Jesli chcesz sie poradzic prawnika mamy tu na forum darmowego ...oto link Porady prawnika mozesz zajrzec i w raie czego zadac pytanie a napewno nie zostanie ono pominiete ;-)

Pozdrawiam
 
Moja Droga :)
Nie bądź litościwa..Zakładaj natychmiastowo sprawę o podwyższenie alimentów..Zaskoczysz go tym pozwem i się zdziwi chłopaczyna.

Znam tylko 1 przypadek gdzie sąd przyznał opiekę nad dzieckiem ojcu - matka alkoholiczka, bez stałego miejsca zamieszkania, bez dochodów z problemami psychicznymi..Także uwierz dziewczynom powyżej..Dużo trzeba by sąd zabrał dziecko matce..
Jeśli masz dobre warunki mieszkaniowe, stałe dochody, nie ma u Ciebie interwencji policji, dziecko nie jest zaniedbane ani bite to nie masz się czym przejmować :) A eks pewnie chcę Cię postraszyć tylko..

Bądź dzielna i zajrzyj na ten link powyżej ( do forum prawniczego ). Tam Cię trochę nakierują...
 
Odebranuie praw matce - to trudna spraw. takjak pisza dziewczyny rzadko sie zdarza. Jesteś alkoholiczka?
Nartokmanka? zle sie prowadzisz?

to wątpie zeby sad sie przychylił do jego jakże wspaniałomyślanej prośby.

powiem ci tak . mnie sie udalo odebrać prawa ojcu mojej córkiale: 6 lat sie do nas nie odzywał zadnego telefonu,, prezenu itd......
dodatkowo facet z problemami psychicznymi.

musisz walczyć.

znam jedna mega dobra prawniczkę- przyjmuje gdzieś na zielonej - ale nie pamiętam jak sie nazywa.
 
Zeby zabrac komus prawa rodzicielskie trzeba miec do tego konkretne przeslanki ...nie da sie tak z dnia nadzien tego zrobic no chyba ze sie zaniedbuje dziecko itd
Jesli dobrze opiekujesz sie dzieckiem,nie zaniedbujesz go...wiec na jakiej podstawie ma Ci sad zabrac dziecko ?? //
Jesli chcesz sie poradzic prawnika mamy tu na forum darmowego ...oto link Porady prawnika mozesz zajrzec i w raie czego zadac pytanie a napewno nie zostanie ono pominiete ;-)

Pozdrawiam

Ja też nie mogę uwierzyć, że w ogóle mógł coś takiego zrobić, jakie ma zarzuty wobec mnie.. nie wiem, ale jeżeli pozew przeszedł, to znaczy, że jego stek bzdur i pomoc dobrego prawnika sprawiły, że bedzie walczył. Dziękuję Wam za wsparcie!!! To bardzo miłe, że mnie pocieszacie i dodajecie otuchy. Ja też mam nadzieję, że nic nie wskóra, ponieważ z pewnością nie udowodni mi jakiegoś zaniedbania, bo takiego nie ma. Bardzo kocham swoje dziecko, daje mu wszystko to, czego potrzebuje, niczego mu nie brakuje. Spanikowałam po prostu, jak zobaczyłam pozew, ale powoli się uspokajam, bo chyba nie ma szans...
 
reklama
Nie przypuszczałam ,że tak się może stać!! Ojciec mojego dziecka (już były mąż) założył mi sprawę o odebranie praw rodzicielskich, jestem zdruzgotana, potrzebuję dobrego prawnika, czy możecie polecić kancelarię z Łodzi, najlepiej konkretnego prawnika. Będę wdzięczna za szczere rekomendacje. Czy on tak może? Jezu..
Współczuję sytuacji. Przeżyłam podobną sytuację, może nie aż tak drastyczną, ale również z ojcem mojego dziecka spotkałam się w sądzie. Mnie polecono kancelarię Acta Vera na piotrkowskiej, a moją sprawą zajął się mecenas Komorowski. Mecenas jest bardzo skuteczny, wiem to z wielu źródeł, moja sprawę oczywiście też wygrał. Najważniejsze chyba jest to, że można mu zaufać. Trzymam kciuki za Ciebie, oby wszystko odbyło się po Twojej myśli.
 
Do góry