reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potrzebuję opinii o foteliku do karmienia

aga6

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Listopad 2016
Postów
21 072
cześć Wam :)
moja córka niebawem skończy 4 miesiące i karmienie stałym pokarmem jest coraz bliżej.
zaczęłam rozglądać się za krzesełkami do karmienia tyle tego jest ze nie wiem na co sie zdecydować.
może coś polecicie? zalezy mi zeby bylo przystosowane od 6 mca zycia i nie bylo kosmicznie drogie..

znalazlam cos takiego:

Link do: Krzesełko do karmienia 4w1 TUTTI Kinderkraft SEED
tylko ze ono od 9 mca dopiero :(
 
reklama
cześć Wam :)
moja córka niebawem skończy 4 miesiące i karmienie stałym pokarmem jest coraz bliżej.
zaczęłam rozglądać się za krzesełkami do karmienia tyle tego jest ze nie wiem na co sie zdecydować.
może coś polecicie? zalezy mi zeby bylo przystosowane od 6 mca zycia i nie bylo kosmicznie drogie..

znalazlam cos takiego:

Link do: Krzesełko do karmienia 4w1 TUTTI Kinderkraft SEED
tylko ze ono od 9 mca dopiero :(

Ja na początku używałam leżaczka, a jak mała miała powyżej 9 miesięcy z takiego krzesełka doczepianego do normalnego krzesła.

http://s.babyonline.pl/i/fisher-price-rainforest-krzeselko-do-karmienia-GALLERY_MAI2-33725.jpg
 
W takich krzesełkach jak pokazujecie można karmić dziecko dopiero gdy samodzielnie potrafi siadać i siedzieć, w przeciwnym razie czas spędzany na posiłkach będzie szkodził kręgosłupowi malucha.
W opisie może pisać, że od 6 miesiąca ale niewiele dzieci w tym wieku potrafi już siadać...
 
W takich krzesełkach jak pokazujecie można karmić dziecko dopiero gdy samodzielnie potrafi siadać i siedzieć, w przeciwnym razie czas spędzany na posiłkach będzie szkodził kręgosłupowi malucha.
W opisie może pisać, że od 6 miesiąca ale niewiele dzieci w tym wieku potrafi już siadać...
Moj akurat byl z regulacja oparcia. Wiem o czym mówisz.
 
reklama
Najlepszy moim i moich znajomych zdaniem to fotelik plastikowy z Ikei.taki najtańszy.kosztowal nas kolo 50zl slozyl corce do 2,5 roku zycia dosuwałam go potem do stolu.naprawdę polecam!
 
Do góry