reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POtrzebuje pomocy! Brak miesiączki

ewa981

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2017
Postów
19
Hej,
mam mały problem... od dwoch tyg spóznia mi sie okres i dziś dostałam dziwne żółte upławy co to może być..
kiedyś miałam tez problem bo zamiast miesiączki pojawiło sie plamienie krwia ale po dwóch dniach dostałam normalny okres. co to może być. Pomocy
 
reklama
Hej,
mam mały problem... od dwoch tyg spóznia mi sie okres i dziś dostałam dziwne żółte upławy co to może być..
kiedyś miałam tez problem bo zamiast miesiączki pojawiło sie plamienie krwia ale po dwóch dniach dostałam normalny okres. co to może być. Pomocy

to ze spóźnia sie okres może sugerować ciąże choć nie musi, dla pewności ja bym zrobiła sobie badanie beta hcg lub test ciążowy, a te upławy u Ciebie może to być jakaś infekcja (dlatego polecam badanie ogólne moczu + posiew) oraz umówienie się na wizytę do ginekologa.
 
Hej,
mam mały problem... od dwoch tyg spóznia mi sie okres i dziś dostałam dziwne żółte upławy co to może być..
kiedyś miałam tez problem bo zamiast miesiączki pojawiło sie plamienie krwia ale po dwóch dniach dostałam normalny okres. co to może być. Pomocy

Hej, mam mały problem, na nodze wyskoczyła mi jakaś gulka, CO TO MOŻE BYĆ??? POMOCY!!!

Boże, widzisz i nie grzmisz...
 
reklama
reklama
Do góry