reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POtrzebuje pomocy! Brak miesiączki

ewa981

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2017
Postów
19
Hej,
mam mały problem... od dwoch tyg spóznia mi sie okres i dziś dostałam dziwne żółte upławy co to może być..
kiedyś miałam tez problem bo zamiast miesiączki pojawiło sie plamienie krwia ale po dwóch dniach dostałam normalny okres. co to może być. Pomocy
 
reklama
Kojarze ze juz kiedys pisalas ze spoznia Ci sie okres sorry nie moglas zrobic testu? Przeciez nikt na forum nie jest jasnowidzem. Skoro masz uplawy to pewnie infekcja jedyne wyjscie to isc do lekarza
 
reklama
Hej,
mam mały problem... od dwoch tyg spóznia mi sie okres i dziś dostałam dziwne żółte upławy co to może być..
kiedyś miałam tez problem bo zamiast miesiączki pojawiło sie plamienie krwia ale po dwóch dniach dostałam normalny okres. co to może być. Pomocy
Jeśli zapach jest nieprzyjemny to infekcja

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Do góry