reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy. Ciąża

Czytam "według kalendarzyka..." i nie chce mi się dalej. Idź na monitoring :)
Tak w ogóle, zdrowe pary mogą starać się do roku, więc też trzeba mieć to na uwadze przy swoich nadziejach/oczekiwaniach.
Pewnie nie pocieszylam, ale też byłam staraczką i wiem, że odrobina dystansu i zimnej krwi bardzo się przydaje.
 
reklama
Dokładnie, jak ktoś pisze,że owulacja wg kalendarzyka i to zaraz po wyjęciu wkładki, to po prostu odechciewa się czytac dalej. Cykle po antykoncepcji mogą być rozjechane w 4 światy. Mogą się też zdarzać krwawienia srodcykliczne.
 
Mogą, nie muszą 😉 i Wy możecie mieć rację i autorka postu. Z własnego doświadczenia jak zaczynasz się starać o dziecko to najbardziej regularne cykle dostają fizia 😂 Ja nigdy nie przyjmowałam antykoncepcji, owulację miałam zawsze idealnie 14-15 dnia cyklu i zaczęliśmy starania... w pierwszym cyklu okres spóźnił mi się tydzień 🤦, w kolejnym miałam plamienie, w jeszcze kolejnym @ była wcześniej.... dosłownie wszystko mi się rozjechało 🤷 po 1,5 roku zaszłam w ciążę i poroniłam... Po poronieniu z cykli 28-29 dniowych zrobiły mi się 25 🤷 dniowe. Zaszłam w ciążę 5 miesięcy po poronieniu i teraz mam synka na rękach. Do czego zmierzam, nawet jeśli owulacja była w innym terminie ale kochacie się regularnie to szansa na ciążę jest ale pamiętaj, że to tylko 25% szans w każdym cyklu przy idealnych warunkach 🙂 także uszy do góry 😘 trzymam kciuki 🙂
 
Do góry