reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy . Czy mogę być w ciąży ?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

EWELISIA 19

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
230
Hej dziewczyny . Nazywam się Ewelina i mam 19 lat . Od niedawna sypiam z narzeczonym i mam pewien problem. Kochałam się z narzeczonym ostatni raz 31 października ( dodam że to był dzień płodny tuż przed owulacja ) . Nie mam objawów ciąży ale okres powinnam dostać 16 listopada . Zrobiłam dziś 17 listopada test ciążowy dwa razy i wyszła taka słaba kreska ledwo widoczna . Czy mogę być w ciąży ? I czy powtórzyć za kilka dni test?
IMG_20201117_130610452.jpg
 
reklama
Hej dziewczyny . Nazywam się Ewelina i mam 19 lat . Od niedawna sypiam z narzeczonym i mam pewien problem. Kochałam się z narzeczonym ostatni raz 31 października ( dodam że to był dzień płodny tuż przed owulacja ) . Nie mam objawów ciąży ale okres powinnam dostać 16 listopada . Zrobiłam dziś 17 listopada test ciążowy dwa razy i wyszła taka słaba kreska ledwo widoczna . Czy mogę być w ciąży ? I czy powtórzyć za kilka dni test?Zobacz załącznik 1202692
Gratulacje, zdecydowanie jesteś w ciąży.
Jeśli chodzi o wizytę u ginekologa to idź najwcześniej za 2 tyg bo teraz i tak nic nie będzie widać na usg.
 
A w którym tygodniu ginekolog może stwierdzić ciążę ? Z tego co liczyłam to w poniedziałek powinien być 4 tydzień . Przynajmniej tak myślę

Ja miałam jeszcze bledsze kreski w obu ciążach i poszłam przy pierwszej w 5tc to odesłał mnie na betę, kazał wrócić w 7 tc i wtedy już córkę było widać ☺️ A przy synku jakoś w 6 tc poszłam. Zrób betę, jeśli będzie przyrost to będzie dzidzi ☺️
 
reklama
Ja miałam jeszcze bledsze kreski w obu ciążach i poszłam przy pierwszej w 5tc to odesłał mnie na betę, kazał wrócić w 7 tc i wtedy już córkę było widać ☺ A przy synku jakoś w 6 tc poszłam. Zrób betę, jeśli będzie przyrost to będzie dzidzi ☺

Dziękuję za pomoc. Jestem trochę zagubiona bo nie wiem czy sobie poradzę . Dam znać co wyszło późnej
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry