reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy . Czy mogę być w ciąży ?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

EWELISIA 19

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Listopad 2020
Postów
230
Hej dziewczyny . Nazywam się Ewelina i mam 19 lat . Od niedawna sypiam z narzeczonym i mam pewien problem. Kochałam się z narzeczonym ostatni raz 31 października ( dodam że to był dzień płodny tuż przed owulacja ) . Nie mam objawów ciąży ale okres powinnam dostać 16 listopada . Zrobiłam dziś 17 listopada test ciążowy dwa razy i wyszła taka słaba kreska ledwo widoczna . Czy mogę być w ciąży ? I czy powtórzyć za kilka dni test?
IMG_20201117_130610452.jpg
 
reklama
reklama
Bardzo mi przykro :( współczuje Ci, ja również byłam w takiej sytuacji, to była ciaża biochemiczna. Niestety zdarza się to bardzo czesto :( daj sobie czas, jeszcze zajdziesz w zdrowa ciaże :) jesteś młodziutka :) wszystko bedzie dobrze
 
Przykro mi bardzo [emoji3590][emoji22]
Tak jak dziewczyny piszą to zdarza się bardzo często, często dziewczyny nawet o takiej ciąży nie wiedzą bo myślą że po prostu spóźnił im się okres.
Bądź dobrej myśli, dbaj o siebie. Koniecznie idź do ginekologa i monitoruj bete. Musi spaść do wartości poniżej 5 jeśli straciłaś ciążę, ale to wszystko powie Ci lekarz.
Chyba straciłam to dziecko [emoji24]Zobacz załącznik 1205283
 
Hej dziewczyny chciałam podziękować za wsparcie . Ogólnie od rana mam krwawienie jak przy okresie . Odebrałam dziś wyniki badań progesteronu i są dla mnie dziwnie niskie jeśli byłam w ciąży . Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi ?
1606225215228623616699843655825.jpg
 
Hej dziewczyny chciałam podziękować za wsparcie . Ogólnie od rana mam krwawienie jak przy okresie . Odebrałam dziś wyniki badań progesteronu i są dla mnie dziwnie niskie jeśli byłam w ciąży . Ktoś może mi powiedzieć o co chodzi ? Zobacz załącznik 1205760
Poziom jest zdecydowanie za niski aby utrzymać ciążę. Z tym ze on rośnie skokowo. Przy kolejnej ciazy pewnie będzie konieczna suplementacja czyli duphaston lub luteina.
 
reklama
Poziom stanowczo za niski. Przy następnej ciąży od razu pros o luteinę. Niedomoga lutealna prawdopodobnie była przyczyna poronienia.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry