reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję pomocy i porady :/

Dołączył(a)
22 Czerwiec 2017
Postów
7
Cześć kochane, mam pytanie o to jakie jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży. Chodzi o to, że kochałam się bez prezerwatywy z moim chłopakiem w poprzedni czwartek. Okres powinien mi przypaść mniej wiecej 3 dni po tym jak się kochaliśmy. Najlepiej podobno zrobić test w czasie planowanego okresu, zrobiłam test dzisiaj (czwartek ) czyli 8 dni po stosunku. Wyszedł negatywny. Ale okresu nadal nie mam. Czy test wyklucza ciążę z poprzednich stosunków przed czwartkiem sprzed tygodnia ? I czy to możliwe żeby test nie dał poprawnej odpowiedzi skoro zrobiłam go w dniach miesiączki której nie dostałam. Proszę o odpowiedzi
1f642.png
 
reklama
Rozwiązanie
Właśnie to różnie bywa. Czasami mam idealnie a czasami 2 dni opóźnienia. W poprzednim roku zdarzało się nawet że nie miałam miesiączki przez 2 tygodnie. Myślę że może to być wina tego że mam bardzo obfity okres.
reklama
Zazwyczaj owulacja ma swój określony czas. Niestety od każdej reguły są wyjątki. Ja w pierwszą ciążę zaszłam w czasie kiedy nie powinnam, czyli tuż przed okresem. Leczę się na niedoczynność tarczycy od lat, przez ten czas udało mi się poznać swoje ciało, do momentu gdy owulacja pod wpływem hormonów się przestawiła. Także moja córka zaczeła żyć,gdy większość innych nie miałaby na to szansy
 
Ja tez zaszłam w ciążę 3-4 dni przed kresek planowanym. Współżycie zwłaszcza bez zabezpieczeniach niesie duże ryzyko zajścia w ciążę... znam przypadek chociaż wydaje się to nierealne zapłodnienia w 3 dniu cyklu podczas plamienia...
 
Ja tez zaszłam przed okresem nie wiem nawet czy nie w ten sam dzien a myslalam ze na poczatku miesiąca mialam owu
Tylko pytanie jakie masz cykle ja mialam nieregularne i owulacja mi sie bardzo przesunela a jak masz jak w zegarku to o ciąży nie ma mowy
8 dni po za wczesnie na test
Lepiej zrobic za dwa dni bete hcg jak nie dostaniesz bedziesz miala 100 % odp;)
 
Właśnie to różnie bywa. Czasami mam idealnie a czasami 2 dni opóźnienia. W poprzednim roku zdarzało się nawet że nie miałam miesiączki przez 2 tygodnie. Myślę że może to być wina tego że mam bardzo obfity okres.
 
Ostatnia edycja:
Rozwiązanie
Do góry