reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy od forumowiczek..

iza39

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Grudzień 2016
Postów
30
Witam dziewczyny,mam nadzieje ze dobrze trafilam w watek,,mianowicie szukam nr.telefonu do dr.Tomasza Bączkowskiego -gin-endo ze Szczecina..W nim moja nadzieja ..jestem z Koszalina .."leczy' mnie niby jeden z lepszych lekarzy "leczy"pojecie wzgledne.Nie bardzo zaglebia sie w problem,na te chwile jedyne badania jakie polecil zrobic to test na chlamydie,toksoplazm,podstawowe hormonow-amh,ft3,4 tsh,i w tamtym roku hsg..(wszystko ok)podchodzilam do IUI w grudniu ale bez efektow...niby owu jest dziala wszystko jak nalezy-tak twierdzi..a ciazy od paru lat nie ma,tylko masa torbieli i guzki na piersiach plus nowy miesniak na macicy..Na wlasna reke zrobilam badania hormonow m.in.prolaktyny..gdzie wynik wyszedl ponad 40 przy normie 25..Mysle ,ze nie ma sensu dalej biegac do mojego lekarza ,nie ma specjalizacji z endokrynologii w Koszalinie rowniez nie ma specjalistow:( ,stad pytanie do WAS dziewczyny..bede wdzieczna za kazdy nr :) Wiem ,ze nie pracuje juz na Wojska Polskiego w Centrum Ginelkologii..
 
reklama
Gabinet ginekologiczny Tomasz Bączkowski Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności VitroLive ul.Kasprzaka 2A Szczecin. tel. 91-486-43-45.takie dane znalazłam w necie.nie wiem czy aktualne ale spróbuj.powodzenia ☺
 
Dzieki bardzo..bardzo :).szukalam po necie i chyba to cud..bo dodzwonilam sie do Polic,okazalo sie ,ze Pan doktor mial dyzur ,na jutro jestem umowiona na wizyte! :) ale do Szczecina ul.parkowa 4a tel.do rejestracji 914849165 gdybyscie kiedys potrzebowaly:) DZIEKI:)
 
Witam dziewczyny,mam nadzieje ze dobrze trafilam w watek,,mianowicie szukam nr.telefonu do dr.Tomasza Bączkowskiego -gin-endo ze Szczecina..W nim moja nadzieja ..jestem z Koszalina .."leczy' mnie niby jeden z lepszych lekarzy "leczy"pojecie wzgledne.Nie bardzo zaglebia sie w problem,na te chwile jedyne badania jakie polecil zrobic to test na chlamydie,toksoplazm,podstawowe hormonow-amh,ft3,4 tsh,i w tamtym roku hsg..(wszystko ok)podchodzilam do IUI w grudniu ale bez efektow...niby owu jest dziala wszystko jak nalezy-tak twierdzi..a ciazy od paru lat nie ma,tylko masa torbieli i guzki na piersiach plus nowy miesniak na macicy..Na wlasna reke zrobilam badania hormonow m.in.prolaktyny..gdzie wynik wyszedl ponad 40 przy normie 25..Mysle ,ze nie ma sensu dalej biegac do mojego lekarza ,nie ma specjalizacji z endokrynologii w Koszalinie rowniez nie ma specjalistow:( ,stad pytanie do WAS dziewczyny..bede wdzieczna za kazdy nr :) Wiem ,ze nie pracuje juz na Wojska Polskiego w Centrum Ginelkologii..
A badaliscie nasienie?To koszt 150zl ,a może tu jest pies pogrzebany.W VitroLive podobno nie fałszuje wyników tak bynajmniej twierdzi mój gin.Klinika jest w Szczecinie i chyba ten gin tam przyjmuje.Wynik po 2h.


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry