reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Potrzebuje pomocy w odczycie beta hcg

Rozwiązania
0
Mam problem z odczytem beta moj wynik to 290.50mlu/ml nie wiem jak go interpretowac staralismy sie dlugo z partnerem o dziecko ale mam niedoczynnosc tarczyc skoki hormonow czesto wprowadzaly nas w blad nie chcs sie nakrecac na darmo do ginekologa mam wizyte za 3dni moze ktos moze pomoc?!

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Jak dla mnie ciąża ,ale nie wiem czy ta choroba może wprowadzić w błąd ,pierwsze słyszę ,chyba że jakieś leki

witch84

Rozwiązania
62
No to masz pewnie podane normy na wyniku. Musisz je porównać z OM - tylko sprawdź czy na wyniku masz normy od owulacji czy @. Jeśli mieścisz się w widełkach - to dobrze.
Powinnaś wykonać drugie oznaczenie po 48h od pierwszego - prawidłowy przyrost (min 66%) świadczy o rozwijającej się ciąży.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Zrób drugą betę i sprawdź przyrost, bo jedno badanie niczego nie daje, poza stwierdzeniem, że jesteś w ciąży.

Rozwiązania
0
Teraz po 3dniach mam beta 655,5 ale lekarz mowi ze to prawie nic nie wiem jak to odbierać żadnych konkretnych informacji nie moglam od niego wyciągnąć tylko musialam wyłapywać co mowi do siostry położnej bo nic bym nie wiedziała jutro musze stawić sie do szpitala bo pojawiło sie plamienie i bóle :( zdołowana jestem strasznie na USG widać nie pęcherzyk ale nic poza tym martwie sie :(

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Teraz po 3dniach mam beta 655,5 ale lekarz mowi ze to prawie nic nie wiem jak to odbierać żadnych konkretnych informacji nie moglam od niego wyciągnąć tylko musialam wyłapywać co mowi do siostry położnej bo nic bym nie wiedziała jutro musze stawić sie do szpitala bo pojawiło sie plamienie i bóle :( zdołowana jestem strasznie na USG widać nie pęcherzyk ale nic poza tym martwie sie :(
dziwie się że widać pęcherzyk bo lekarz mówił że oni widzą coś na usg gdy beta jest ponad 2 tys

Fado123

Rozwiązania
2
Jesteś już po wizycie ? co jest przyczyną tych plamień? dostałaś jakieś leki?

madziolina_p

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
przyrost bety jest, zrobilas po 48h czy 72h? ile masz dni po terminie? plamienia masz brazowe czy czerwone?

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry