reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy w odczytywaniu testu ciążowego

Dołączył(a)
4 Wrzesień 2016
Postów
1
Hej, czy ta druga kreska nie jest zbyt daleko od pierwszej, żeby można było określić ten test jako pozytywny? Proszę pomoc :)
14256817_1791217337782321_1774680042_n.jpg
 
reklama
Dla mnie dziwna ta odległość zrob sobie jeszcze jeden albo płytowy ja jak robiłam to wyglądało to tak..
 

Załączniki

  • 20160405_110553-1.jpg
    20160405_110553-1.jpg
    72,3 KB · Wyświetleń: 351
Ale to jest jakiś inny taki dlugi a nie pisze gdzie jest pole testowe zazwyczaj na testach jest zaznaczone. Chociaż w jednym teście też mi dziwnie kreska wyszła taka schowana. W ciąży byłam ale test zrobiłam jeszcze jeden a właściwie dwa po tym jeszcze☺
 
Ale to jest jakiś inny taki dlugi a nie pisze gdzie jest pole testowe zazwyczaj na testach jest zaznaczone. Chociaż w jednym teście też mi dziwnie kreska wyszła taka schowana. W ciąży byłam ale test zrobiłam jeszcze jeden a właściwie dwa po tym jeszcze☺
Taki sam jak ja robiłam tylko ze ja musiałam obciąć bo nie mogłam wstawić na forum bo plik za duży kreski na tym teście powinny być kolo siebie wiem bo robiłam Kinga ten test 3 razy:)
 
reklama
reklama
Do góry