reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje pomocy...

Dołączył(a)
12 Luty 2019
Postów
3
witam, mam do was pytanie. Uprawiałem seks z moją dziewczyną w prezerwatywie, a na dodatek nie było wytrysku w środku, zawsze dłuższy czas przed wyciągałem członka przed orgazmem. Mojej dziewczynie spóźnia się okres, to już 3 dzień, miesiączki ma raczej regularne, ma bardzo wrażliwe piersi, okazyjny ból podbrzusza, wilczy apetyt, oraz częściej chodzi do toalety (co akurat u niej normalne). Pozostaje pytanie czy jest możliwe to że zaszła w ciąże, oboje nie jesteśmy na to gotowi, więc dla nas jest to istna tragedia....
 
reklama
Rozwiązanie
Tak, powinniście się przejmować, bo częste wizyty w łazience mogą być objawem infekcji intymnej, na którą ginekolog powinien przepisać leki.
no najłatwiej bedzie wykonać test, czasami miesiączka spóznia się z różnych przyczyn: podróż, stres, zmęczenie, przeziębienie albo jakiś stan zapalny. Zróbcie test i dajcie znać ;)
 
reklama
Test zrobiliśmy już jakiś czas temu, wyszedł negatywny, okres przyszedł trwał 5 dni, co nas zdziwiło to fakt, że był bardzo obfity, bolące piersi utrzymywały się jeszcze jeden dzień po miesiączce, teraz jest już wszystko okej. Jednak znowu chodzi często do łazienki, ale od tygodnia ma jakieś dziwne kłucia w klatce. Powinniśmy się tym przejmować?
 
Test zrobiliśmy już jakiś czas temu, wyszedł negatywny, okres przyszedł trwał 5 dni, co nas zdziwiło to fakt, że był bardzo obfity, bolące piersi utrzymywały się jeszcze jeden dzień po miesiączce, teraz jest już wszystko okej. Jednak znowu chodzi często do łazienki, ale od tygodnia ma jakieś dziwne kłucia w klatce. Powinniśmy się tym przejmować?
Mysle ze ciaza nie macie sie juz co przejmowac.moze ma jakas infekcje?
 
Do góry