reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

Potrzebuje pomocy ...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
8 Lipiec 2012
Postów
1
Cześć!
Mam na imię Ania mam siedemnaście lat, od pięciu lat mieszkam w Domu Dziecka. Za kilka tygodni urodzi mi się dziecko - chłopiec, ojciec dziecka mnie zostawił. Ciągle nie mogę oswoić się z tą sytuacją, jestem zagubiona. Nie wiem do kogo mogłabym zwrócić się o jakąś pomoc. Mam ogromną prośbę jeżeli ktoś z Was miałby do oddania niepotrzebne już ubranka dla noworodków to ja byłabym ogromnie wdzięczna gdybym mogła to od Was przyjąć . Gdyby ktoś był skłonny mi pomóc to proszę pisać do mnie na mojego maila: anna802@interia.eu Z góry bardzo dziękuje.
 
reklama

Bestyja :P

Administrator
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2004
Postów
1 979
w zgodzie z regulaminem działu zamykam wątek. Redakcje czeka na dokumenty.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry