reklama

potrzebuje pomocy

Temat na forum 'Możesz pomóc...zobacz' rozpoczęty przez potrzebujaca1985, 13 Lipiec 2012.

1. potrzebujaca1985

potrzebujaca1985 Zaciekawiona BB

witam bardzo serdecznie jestem tutaj nowa potrzebuje pomocy dokumenty juz przeslalam do redakcj jestem mama 2 wspanialych synow 7lat i 5 miesiecy obecnie nie pracuje zajmuje sie chlopcami starszy syn idzie do pierwszej klasy jestem ostatni miesiac na maciezynskim pracowalam w piekarni i do grudnia 2011 mialam umowe ale z powodu ciazy szef przedluzyl mi ja do dnia porodu mieszkam w domu po babci ale nie jest on maja wlasnoscia tylko babci nawet nie jestesmy tu zameldowani zajmujemy pokuj z kuchnia jest jeszcze jeden pokuj ale do remontu bo jest dzira w suficie a to jest duzy koszt niestety niestac nas na remont dom nie posiada ani wody gazu centralnego ogrzewania ani lazienki wode nosze w wiaderkach koszty zrobienia sa duze a ja mam tylko rodzinne i dodatek dla samotnej matki na dzieci szef nie przedluzyl mi umowy o prace wiec zostalam na lodzie dom posiada duza wilgoc mieszkam tu tylko dlatego ze babcia sie wyprowadzila w zamian musze oplacac podatek i jestem zaduzona ok.600zl i prad 180zl oraz butla z gazem 60zl jest mi naprawde ciezko potrzebujemy zywnosci ubran srodkow czystosci takie jak proszek plyn kaszek mleka dla malego pampersow oraz wuzka bo czasami pozyczam od sasiadki a takto nosze go w nosidelku jedna z pan obiecala pomuc w skapletowaniu wyprawki dla synka do szkoly jestem jej bardzo wdzieczna jesli ktoras z mam moze nam pomoc bede wdzieczna dzis jest 13 a ja mam 20zl konczas sie nam pampersy a rodzinne dopiero po 25 jeszcze niewiem jak bedzie z wychowawczym czy mi sie nalezy bo niemam umowy w listopadzie skladalam papiery do mopu decyzja przyszla w styczniu dostalam zasilek za grudzien 20.45zl smiech i ja zyc za takie piniadze tyle zalatwiani o grosze jak mamusie maja pytania chetnie odpowiem pozdrawiam czekam na pomoc i porady

2. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Redakcja dostała dokumenty uwiarygadniające sytuację potrzebującej1985

3. reklama
  4. mrozik_j

mrozik_j Sierpniowa mama'07

Cześć
    Ja mam trochę zaległości z wysyłaniem paczek, ale z chęcią coś wyślę, jak sie uporam z poprzednimi.
    Napisz skąd jesteś.
    Co je młodszy syn - kaszki? jakie firmy. Rozmiar ubranek jaki nosi?
    Co z wyprawki do szkoły byście potrzebowali jeszcze? Jakie ubrania nosi starszy syn? Czym się interesuje?

5. potrzebujaca1985

witam jestem bardzo szczesliwa dotarla do mnie paczuszka z
    plecakiem ,farby,nozyczki,zeszyty,bloki,kredki,oraz piornikiem z calego serca dziekuje pani x az mi lzy pociekly jak wielkie serce maja mamy a moj synek poprostu niewiezyl strasznie sie cieszyl najbardziej z plecaka zawsze chcial taki miec jeszcze raz dziekuje co do jedzenia mlodszego to kupuje mu mleko bebiko 1 juz nie dlugo 2 rozne kaszki po 4 i 5 miesiacu oraz te zupki i deserki ale niestety tylko raz na czas bo sa strasznie drogie a mnie na nie niestac a on je uwielbia teraz akurat braklo mi pieniazkow wiec nawet grysik mu daje bo w sklepie w ktorym daja mi na zeszyt nie maja takich rzeczy ubrania ten maly 62 a starszy 128 buty 31 maly lubi strasznie ben 10 lubi puzle autka pozdrawiam i dziekuje za pomoc przepraszam za pledy i brakujace litery ale syn zalal skiem klawiature i musze pisac na ekranowej

6. potrzebujaca1985

najbardziej potrzebujemy wozka pampersow chustek mleka zapomnialam jeszcze napisac ze od grudnia nie posiadam lodowki wiec jak by ktos z krakowa mial na zbycu to tez bym przygarnela pozdrawiam

7. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

witaj ;)

w poniedziałek będę w domu - jeśli nie masz nic przeciwko ubraniom dla starszaka do drobnych reperacji to daj adres ;-)
    mój też ma 7 lat i idzie do szkoły ale wielki jest i mam trochę ciuchów na 128/134 do oddania :-)

8. potrzebujaca1985

adres wyslalam na priv dziekuje

9. skierka

skierka Fanka BB :)

ja mogę oddać kaszki 3 szt bobovity. jedna ma termin ważności 10.03.2012, druga 17.06.2012 trzecia 24.05.2012
    przegapiłam terminy moja już długo nie je i tak leżały w szafce.
    myślę że jak zamknięte to powinny być ok., może ta marcowa ew...
    jak ktoś pokryje koszty wysyłki moge wysłać (myślę koperta kolo 2 zł bąbelkowa ta większa i znaczek około 5-6 jakoś) ja niestety nie mam za co :(

a kaszki ta do marca to ryżowo pszenna jabłko i gruszka
    czerwcowa manna wieloowocowa
    majowa to 7 zbóż dla małego brzuszka.

jak ktoś pokryje koszty wysyłki mogę dorzucić jakieś body pewnie znajdę

a i mogę dorzucić opakowanie herbatki dla karmiącej jak trzeba bo mam :)

Ostatnia edycja: 13 Lipiec 2012
  10. reklama
  11. anowi82

anowi82 Fanka BB :)

ja bym mogła ciuchy wysłać. dla starszego trzeba Ci może wiatrówkę?

jakie ciuchy ci potrzeba najbardziej (dla obydwóch synów), jak z kurtkami na zimę, z butami?

co z wyprawki do szkoły dla starszego jeszcze brakuje?
    mam buty adidasy czarne na rzepe na starszego, wyślę zdjęcie jutro to powiesz czy chcesz

12. beata26

beata26 szczęśliwa mamusia :)

ja raczej nic nie wyślę, bo sama mam ciężką sytuację, ale jeśli mogę poradzić coś. U nas w mieście i pewnie w każdym to jest, zakład budżetowy albo MJOO (miejska jednostka obsługi oświaty) w której można składać wniosek o stypendium dla dziecka na ksiazki, przybory szkolne itp. Musisz tylko na każdą ksiażkę itp zbierać na siebie faktury. Jeśli masz rodzinne to spokojnie powinni Ci dać jakieś stypendium, ze szkoły i mopsu też powinnaś dostać wyprawkę w kwocie ok 100zł, nie wiem dokładnie ile to jest. Teraz przez reformę jesteś zmuszona kupić książki wszystkie nowe niestety zwłaszcza, że to pierwsza klasa. Pracuję w księgarni i spytam szefa czy nie znalazłby jednego pakietu podręczników dla osoby bardzo potrzebującej, ale u nas w firmie też mały kryzys, więc nie obiecuję. Napisz jakie ksiązki potrzebujesz dla synka. Szkoda że nie masz wózka, mam nadzieję, że szybko jakiś zdobędziesz, mogłabyś z dzieciaczkiem pomagać jakiejś starszej osobie w zakupach, sprzątaniu itp, a taka babcia czy dziadek na pewno mieliby radość że jest koło nich słodki brzdąc, a Ty oczywiście mogłabyś coś dorobić. To oczywiście tylko taka moja wolna myśl ;-) No i jeszcze jest strona gratyzchaty.pl zaloguj się na niej i popatrz czy ktos nie ma lodówki na zbyciu czy wózka. Pozdrawiam :-)

Ostatnia edycja: 13 Lipiec 2012

Poleć forum