reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady. ciąża?

AgaaaaNow

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Marzec 2019
Postów
20
Witam przyszłe mamysie i te starając się .
Mój ostatni okres był 3.03 cykl trwa ok 22 dni i zawsze wszystko było ok . Staramy się o dziecko od 3 miesięcy . W tym miesiącu okres się spóźnia 4 dni. Ostatnie testy były negatywne ..
Dziś zrobiłam strumieniowy ale pisali na nim ,że nie brać pod uwagę wyniki powyżej 5 minut A ok 5 minuty pojawiła się bardzo blada druga kreska .. Co myślicie .. Ta druga kreska jest bledziutka .. moje wymysły czy coś może być.. ?
 
reklama
Proszę foto
 

Załączniki

  • 20190330_100054.jpg
    20190330_100054.jpg
    800,6 KB · Wyświetleń: 391
Niestety potworny test wyszedł negatywnie ..tamten był niby bardzo czuły.. chyba po prostu sama już poszukuję tej drugiej kreski na siłę.. kupie jeszcze jeden i zrobię rano.. ale już raczej moje nadzieję polegly
 

Załączniki

  • 20190330_111356.jpg
    20190330_111356.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 316
reklama
reklama
U mnie test pozytywny wyszedł dopiero 9 dni po terminie spodziewanej miesiączki wcześniej każdy był negatywny więc myślałam że w ciąży nie jestem a okres nadal nie przychodził po 9 dniach były dwie ładne kreski więc i tobie życzę i to bardzo dziwne bo jak tu nie brać pod uwagę jak ewidentnie widać druga kreske wcale nie bardzo blada bo ja widzę ja wyraźnie tyle że po upływie wyznaczonego czasu niestety zrób za kilka dni może być nawet za 2 jeśli jesteś w ciąży kreska powinna się pokazać od razu nawet blada ale przed upływem tych kilku minut powodzenia:)
 
Do góry