reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady(długi okres)

Nika2017

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Marzec 2017
Postów
64
Cześć wszystkim. Dziecko urodziłam 11 miesięcy temu. W ciągu tych 11 miesięcy okres miałam 2 razy. 24 marca nastąpił 3 okres który trwa już 4 tydzień . Okres nie jest obfity. Od dwóch dni W piersiach pojawił się leki dokuczający ból . Do ginekologa kolejki bardzo duże . Prywatnie w tej chwili nie mam jak pójść . Może ktoś z Was miał coś podobnego? Z czym to może być związane ? Wcześniej miałam wizytę u ginekologa i okazało się ze mam erozje szyjki macicy w związku z założeniem pessaria i szwu na szyjkę macicy .
 
reklama
Rozwiązanie
Skoro krwawisz juz miesiac to dziwi mnie to ze jeszcze nie bylas u lekarza ja rozumiem kolejki ale w takim wypadku napewno przyjeto by cie szybciej. Nie jest ci słabo? Ja mialam taki etap w swoim życiu ze niestety wykryto mi polipy i to one krwawily a wrecz lalo sie ze mnie i tez czas byl podobny do twojego. Dlatego nie zwlekaj i idz do lekarza
Nie, nie jest mi słabo . Udało się dzisiaj trafić do lekarza. Tez mi wykryto polipy. Po świętach szykuje się na zabieg.
Dziękuje za odpowiedz
Skoro krwawisz juz miesiac to dziwi mnie to ze jeszcze nie bylas u lekarza ja rozumiem kolejki ale w takim wypadku napewno przyjeto by cie szybciej. Nie jest ci słabo? Ja mialam taki etap w swoim życiu ze niestety wykryto mi polipy i to one krwawily a wrecz lalo sie ze mnie i tez czas byl podobny do twojego. Dlatego nie zwlekaj i idz do lekarza
 
Skoro krwawisz juz miesiac to dziwi mnie to ze jeszcze nie bylas u lekarza ja rozumiem kolejki ale w takim wypadku napewno przyjeto by cie szybciej. Nie jest ci słabo? Ja mialam taki etap w swoim życiu ze niestety wykryto mi polipy i to one krwawily a wrecz lalo sie ze mnie i tez czas byl podobny do twojego. Dlatego nie zwlekaj i idz do lekarza
Nie, nie jest mi słabo . Udało się dzisiaj trafić do lekarza. Tez mi wykryto polipy. Po świętach szykuje się na zabieg.
Dziękuje za odpowiedz
 
Rozwiązanie
Do góry