reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

    Nowa aplikacja do forum na smartfony

    Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Potrzebuje porady Duże łozysko

Dołączył(a)
12 Listopad 2019
Postów
2
Rozwiązania
0
Dziewczyny aktualnie 21 tc mam łożysko przodujace i do tego jest ono bardzo duże. Ginekolog powiedziała że mam obserwować ruchy dziecka bo jest bardzo mało miejsca I nic więcej nie może z tym zrobić.Czy ktoś miał taki przypadek? Czy jest szansa że z dzidziusia będzie wszystko ok? Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
3 336
Rozwiązania
3
Będzie! Tylko jak lekarz powiedział, kontroluj ruchy jeśli cokolwiek Cię zaniepokoi od razu do szpitala ,i ja bym polegała częstsze wizyty u gina, niech sprawdza czy dzidzia jest dobrze dotleniona
 
Do góry