reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Potrzebuję porady. Już nie wiem co mam myslec/robić.

blondynka22

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Pomocy!!! Spóźnia mi się okres kilka dni, bolą mnie piersi, i jajniki(około 2 tygodni a ból jest różny). Zrobiłam 2 testy ciążowe i ona wyszły pozytywne tylko druga kreska na obu testach była lekko różowa. Postanowiłam pójść do lekarza, zrobił mi usg dopochwowe, stwierdził że w macicy nie ma żadnego zarodka ani pęcherzyka. Powiedział żebym przyszła za tydzień na wizytę i potwierdzi lub wykluczy ciąże pozamaciczną. Jestem już bezradna, boję się i nie wiem co myśleć. Tak bardzo się cieszyłam na tego maluszka po zrobieniu testu, a tu takie rozczarowanie. Pomóżcie dobra radą.

reklama

Kasiulek 77

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Kochana spokojnie na tym etapie to normalne że nic jeszcze nie widać ,zrób betę i powtórz za dwa dni jak przyrasta ,aa i za tydzień też jeszcze może nie być widać zarodka ,cierpliwości :)

liczba

Rozwiązania
1
W takim razie zrobię to badanie, dziękuję. Mam nadzieję że jest tak jak mówisz. A może się okazać że ciąża się nie utrzyma? Już nie wiem co myśleć, wariuje.
Takie ryzyko jest w kazdej ciazy, szczegolnie na poczatku. Zrob bhcg i badz przygotowana, ze za tydzien moze nie byc jeszcze zarodka. Wazne zeby byl pecherzyk co wykluczy ciaze pozamaciczna.

Martyś4

Rozwiązania
3
Spokojnie, owulacja mogła się przesunąć i ciąża może być troszkę młodsza dlatego jeszcze nic nie widać. Zrób sobie badanie Bhcg, pęcherzyk w macicy powinien być widoczny od wyniku 1500

liczba

Rozwiązania
1
Pomocy!!! Spóźnia mi się okres kilka dni, bolą mnie piersi, i jajniki(około 2 tygodni a ból jest różny). Zrobiłam 2 testy ciążowe i ona wyszły pozytywne tylko druga kreska na obu testach była lekko różowa. Postanowiłam pójść do lekarza, zrobił mi usg dopochwowe, stwierdził że w macicy nie ma żadnego zarodka ani pęcherzyka. Powiedział żebym przyszła za tydzień na wizytę i potwierdzi lub wykluczy ciąże pozamaciczną. Jestem już bezradna, boję się i nie wiem co myśleć. Tak bardzo się cieszyłam na tego maluszka po zrobieniu testu, a tu takie rozczarowanie. Pomóżcie dobra radą.
Pewnie za szybka wizyta u lekarza.

Sabinka86

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej. Miałam to samo. Na zwykłej wizycie kontrolnej powiedziałam się lekarzowi, że intensywnie z partnerem staramy się o dziecko. I lekarz podczas badania nic nie stwierdził A już byłam wtedy w 4tyg ciazy. I powiedział mi że widzi coś koło jajnika i być może jest to ciąża po za maciczna i kazał mi zrobić badanie hcg I rano jak odebrałam było ponad 1 tyś więc ciąża tylko która??? I od razu pojechałam do szpitala na izbę i ponownie zrobili mi badanie i okazało się że jest wewnątrz maciczna. No i do tego ginekologa już więcej nie poszłam. Nie martw siw zrób sobie badanie hcg koszt ok 35zl warto będziesz spokojniejsza

blondynka22

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Spokojnie, owulacja mogła się przesunąć i ciąża może być troszkę młodsza dlatego jeszcze nic nie widać. Zrób sobie badanie Bhcg, pęcherzyk w macicy powinien być widoczny od wyniku 1500
W takim razie zrobię to badanie, dziękuję. Mam nadzieję że jest tak jak mówisz. A może się okazać że ciąża się nie utrzyma? Już nie wiem co myśleć, wariuje.

Martyś4

Rozwiązania
3
Nie myśl tak, bo niepotrzebnie się stresujesz. I nie czytaj nic, różne są przypadki, ale u Ciebie to bardzo wczesna ciąża, więc może jeszcze nie być nic widać. Musisz być cierpliwa i się nie nakręcać, bo spokój jest najważniejszy. Daj znać jak będziesz miał wynik badania ;). Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

blondynka22

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziękuję dziewczyny, trudno być spokojną po jednym poronienia. Dlatego teraz tak bardzo się boję że stracę kolejne dziecko dam znać na pewno, dziękuję jeszcze raz. Trochę się uspokoiłam.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Poronienia nawykowe Białystok 8
O Płeć dziecka - potrzebuję porady Potrzebuję porady 6
Katarzyna32 Potrzebuję porady Potrzebuję porady 5
Lila2020 Potrzebuję dobrej porady Potrzebuję porady 10
I Potrzebuję porady Potrzebuję porady 5
Kwiat026 Potrzebuję porady - spóźniający się okres Potrzebuję porady 26
Kasieńka1987 Porada Potrzebuję porady 6
Ola2019 Potrzebuję porady Potrzebuję porady 13
L Potrzebuję porady. Potrzebuję porady 1
B Twardnienie brzucha. Potrzebuję waszej porady. Ciąża, poród, połóg 3
B Potrzebuję porady. Odchodzenie czopa? Ciąża, poród, połóg 15
xPola CLO , IUI .. Potrzebuję porady. Staramy się 22
Vuvus Noworodek był 5 dni w szpitalu od porodu i nie chce jeść z cycka POMOCY Potrzebuję porady 17
TakaSobieJa1987 Potrzebuję porady. Potrzebuję porady 2
Blondyneczkkaa 95 Potrzebuję porady Potrzebuję porady 4
A Potrzebuję porady. ciąża? Potrzebuję porady 52
A Witam potrzebuję porady Ciąża, poród, połóg 4
W Czy mogę być w ciąży ? Potrzebuję porady 11
A Potrzebuję porady Potrzebuję porady 13
D Zostalam sama Potrzebuję porady 12
L Puste jajo płodowe Potrzebuję porady 48
Y Potrzebuję porady dotyczącej wychowania córki Potrzebuję porady 44
P Potrzebuję porady Potrzebuję porady 5
K Potrzebuję porady :) Potrzebuję porady 5
B Potrzebuję porady Potrzebuję porady 3
K Potrzebuję porady zdjęcie USg płeć Potrzebuję porady 27
S Potrzebuję pomocy i porady :/ Potrzebuję porady 15
O Potrzebuję porady Potrzebuję porady 4
o0natalia0o Kobietki potrzebuję porady Potrzebuję porady 3
o0natalia0o Kobietki potrzebuję porady Mamy z Niemiec 0
J Witam, potrzebuję porady :) Potrzebuję porady 14
K Potrzebuję porady Potrzebuję porady 1
M Potrzebuję szybkiej porady Potrzebuję porady 8
A Potrzebuję porady w sprawie relacji z facetem Relacje rodzinne 1
M jestem tatusiem, potrzebuję porady Porady prawnika 1
N potrzebuję pomocy, porady i wsparcia. Możesz pomóc...zobacz 1
K potrzebuję porady! Porady prawnika 4
K Potrzebuję wsparcia Listopadowe mamy 2020 1
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 5
P Potrzebuję waszej pomocy Drogie Panie Potrzebuję porady 17
R Potrzebuję wsparcia Potrzebuję porady 31
P Potrzebuję pilnie pomocy Potrzebuję porady 0
S Potrzebuję bystrego oka Potrzebuję porady 17
Mama_z_SM Potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 3
M To już 16 tydzień, potrzebuję rady w sprawie badań. Potrzebuję porady 7
M Potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 12
Guanta Doświadczone Mamy - potrzebuję Waszej rady! #jazda w foteliku #karmienie Potrzebuję porady 8
O Potrzebuję pomocy. Czy to ciąża? Potrzebuję porady 7
K Potrzebuję Waszej Pomocy :) Potrzebuję porady 11
C Potrzebuję windykatora Potrzebuję porady 6