reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady. Już nie wiem co mam myslec/robić.

blondynka22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2018
Postów
37
Pomocy!!! Spóźnia mi się okres kilka dni, bolą mnie piersi, i jajniki(około 2 tygodni a ból jest różny). Zrobiłam 2 testy ciążowe i ona wyszły pozytywne tylko druga kreska na obu testach była lekko różowa. Postanowiłam pójść do lekarza, zrobił mi usg dopochwowe, stwierdził że w macicy nie ma żadnego zarodka ani pęcherzyka. Powiedział żebym przyszła za tydzień na wizytę i potwierdzi lub wykluczy ciąże pozamaciczną. Jestem już bezradna, boję się i nie wiem co myśleć. Tak bardzo się cieszyłam na tego maluszka po zrobieniu testu, a tu takie rozczarowanie. Pomóżcie dobra radą.
 
reklama
Rozwiązanie
Leżę w szpitalu, jestem załamana. W nocy zaczęłam krwawic, dzisiaj lekarz powiedział mi że to poronienie. Byłam we wczesnej ciąży. Powiedzcie mi czemu większość może mieć normalne ciąże, urodzić zdrowe dziecko a drudzy starając się nie mogą go mieć ? Dlaczego to tak boli?
Czasem po prostu tak się zdarza... bardzo mi przykro... jak juz dojdziesz do siebie to tak jak dziewczyny piszą, skonsultuj się z dobrym ginekologiem jakie jeszcze badania powinnaś zrobić.
Link do: Starania po straconej ciąży
Może tu Ci dziewczyny coś doradzą.
Trzymaj się!
Dalej nie rozumiem po co ta dyskusja. Czas chcecie dziewczynie cofnac ?

czasu nikt nie cofnie.
chcemy chyba uświadomić dziewczynę że nie potrzebnie sieje w swojej głowie taki chaos. bo to jest błędne koło. boi się o ciąże - ok. ale każdy wie że stres i nerwy w pierwszych dniach nie są dobre dla rozwijającej się dopiero ciąży. tymbardziej po wczesnym poronieniu już powinniśmy byc na tyle świadomi żeby wiedzieć, że pójście na usg w parę dni po zrobieniu testu przysporzy nam jedynie dużo nerwów.
ja polecam odczekać jak mówi patuśka choć te 2 tygodnie.. albo tak jak mówię zrobić betę i cieszyć się wynikiem w oczekiwaniu na wizytę. chyba lepsze warunki dla świeżej ciąży? :)
 
reklama
Nie ma co się spierać, trzeba to przeżyć na własnej osobie. Dziękuję za odpowiedzi trochę się uspokoiłam, jak będę coś wiedziała to się z wami podzielę.Sabinka 86 mam nadzieję że w moim przypadku będzie dokładnie tak samo.
 
Nie ma co się spierać, trzeba to przeżyć na własnej osobie. Dziękuję za odpowiedzi trochę się uspokoiłam, jak będę coś wiedziała to się z wami podzielę.Sabinka 86 mam nadzieję że w moim przypadku będzie dokładnie tak samo.

trzymam kciuki, pewno będzie już pęcherzyk za tydzień. kiedy masz wizytę dokładnie?
zrób sobie betę z krwi do tego czasu, lekarz na pewno się nie obrazi w razie gdyby jeszcze nie było nic widać na usg, będzie miał potwierdzenie na papierze ;)

i jak najmniej stresu! powodzenia
 
Spokojnie to jeszcze bardzo wcześnie u mnie ok 10/11 dni po terminie miesiączki byl widoczny malutki pęcherzyk bez zarodka bez cialka żółtego tydzień później bylo cialko żółte a jeszcze tydzień później juz zarodeczek z serduszkiem chociaż na pierwszej wizycie powinien być juz zarodek bo z obliczeń miał byc to 7 tc a był 5 tc wszytsko dlatego ze owulacja mi sie przesunęła i jezcze inne czynniki wpłynęły na to że łączenie ciąża mlodsza jest o 10 dni teraz jestem w 10 tc a powinnam byc w 12 jednak wszytsko jest w porządku dzidzia rośnie serce bije ciąża moze przesunąć sie nawet o 2 tygodnie znam tez przypadki 3 tygodni u ciebie pewnie też sie przesunęło i ciąża jest mlodsza a co za tym idzie jeszcze nic nie widac ale na dniach pojawi sie pęcherzyk. Nie martw się trzymam kciuki
 
Spokojnie to jeszcze bardzo wcześnie u mnie ok 10/11 dni po terminie miesiączki byl widoczny malutki pęcherzyk bez zarodka bez cialka żółtego tydzień później bylo cialko żółte a jeszcze tydzień później juz zarodeczek z serduszkiem chociaż na pierwszej wizycie powinien być juz zarodek bo z obliczeń miał byc to 7 tc a był 5 tc wszytsko dlatego ze owulacja mi sie przesunęła i jezcze inne czynniki wpłynęły na to że łączenie ciąża mlodsza jest o 10 dni teraz jestem w 10 tc a powinnam byc w 12 jednak wszytsko jest w porządku dzidzia rośnie serce bije ciąża moze przesunąć sie nawet o 2 tygodnie znam tez przypadki 3 tygodni u ciebie pewnie też sie przesunęło i ciąża jest mlodsza a co za tym idzie jeszcze nic nie widac ale na dniach pojawi sie pęcherzyk. Nie martw się trzymam kciuki
Dziękuję, ja za Ciebie też żeby maleństwo zdrowo rosło
 
Bardzo mi przykro... :( może to dobry czas żeby poszerzyć diagnostykę?
Leżę w szpitalu, jestem załamana. W nocy zaczęłam krwawic, dzisiaj lekarz powiedział mi że to poronienie. Byłam we wczesnej ciąży. Powiedzcie mi czemu większość może mieć normalne ciąże, urodzić zdrowe dziecko a drudzy starając się nie mogą go mieć ? Dlaczego to tak boli?
 
reklama
Leżę w szpitalu, jestem załamana. W nocy zaczęłam krwawic, dzisiaj lekarz powiedział mi że to poronienie. Byłam we wczesnej ciąży. Powiedzcie mi czemu większość może mieć normalne ciąże, urodzić zdrowe dziecko a drudzy starając się nie mogą go mieć ? Dlaczego to tak boli?

Mysle, ze powinnas zdiagnozowac przyczyne tych poronien. Tak jak pisalam wyzej, czasem winny jest niski progesteron i wystarczy przyjmowac go od wczesnej ciazy. Czasem problem jest bardziej zlozony, ale to moze byc tez tak, ze nic Ci nie dolega, bo zdrowe kobiety tez tego doswiadczaja. Porozmawiaj z lekarzem co dalej.
 
Do góry