reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady. Już nie wiem co mam myslec/robić.

blondynka22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2018
Postów
37
Pomocy!!! Spóźnia mi się okres kilka dni, bolą mnie piersi, i jajniki(około 2 tygodni a ból jest różny). Zrobiłam 2 testy ciążowe i ona wyszły pozytywne tylko druga kreska na obu testach była lekko różowa. Postanowiłam pójść do lekarza, zrobił mi usg dopochwowe, stwierdził że w macicy nie ma żadnego zarodka ani pęcherzyka. Powiedział żebym przyszła za tydzień na wizytę i potwierdzi lub wykluczy ciąże pozamaciczną. Jestem już bezradna, boję się i nie wiem co myśleć. Tak bardzo się cieszyłam na tego maluszka po zrobieniu testu, a tu takie rozczarowanie. Pomóżcie dobra radą.
 
reklama
Rozwiązanie
Leżę w szpitalu, jestem załamana. W nocy zaczęłam krwawic, dzisiaj lekarz powiedział mi że to poronienie. Byłam we wczesnej ciąży. Powiedzcie mi czemu większość może mieć normalne ciąże, urodzić zdrowe dziecko a drudzy starając się nie mogą go mieć ? Dlaczego to tak boli?
Czasem po prostu tak się zdarza... bardzo mi przykro... jak juz dojdziesz do siebie to tak jak dziewczyny piszą, skonsultuj się z dobrym ginekologiem jakie jeszcze badania powinnaś zrobić.
Link do: Starania po straconej ciąży
Może tu Ci dziewczyny coś doradzą.
Trzymaj się!
Leżę w szpitalu, jestem załamana. W nocy zaczęłam krwawic, dzisiaj lekarz powiedział mi że to poronienie. Byłam we wczesnej ciąży. Powiedzcie mi czemu większość może mieć normalne ciąże, urodzić zdrowe dziecko a drudzy starając się nie mogą go mieć ? Dlaczego to tak boli?
Współczuję [emoji20]
Wiem jak to boli... Mogę tylko napisać, że kiedyś będzie bolało mniej....

Poza progesteronem zbadaj tarczycę - tsh nie powinno być wyższe niż 1,5, max 2, choć mnie się udało utrzymać ciążę dopiero gdy tsh ustabilizowało się ok 0,9-1,1

Trzymam kciuki, żebyś i ty doczekała się zdrowego maleństwa [emoji110]
 
reklama
Leżę w szpitalu, jestem załamana. W nocy zaczęłam krwawic, dzisiaj lekarz powiedział mi że to poronienie. Byłam we wczesnej ciąży. Powiedzcie mi czemu większość może mieć normalne ciąże, urodzić zdrowe dziecko a drudzy starając się nie mogą go mieć ? Dlaczego to tak boli?
Czasem po prostu tak się zdarza... bardzo mi przykro... jak juz dojdziesz do siebie to tak jak dziewczyny piszą, skonsultuj się z dobrym ginekologiem jakie jeszcze badania powinnaś zrobić.
Link do: Starania po straconej ciąży
Może tu Ci dziewczyny coś doradzą.
Trzymaj się!
 
Rozwiązanie
Do góry