reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady. Już nie wiem co mam myslec/robić.

blondynka22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2018
Postów
37
Pomocy!!! Spóźnia mi się okres kilka dni, bolą mnie piersi, i jajniki(około 2 tygodni a ból jest różny). Zrobiłam 2 testy ciążowe i ona wyszły pozytywne tylko druga kreska na obu testach była lekko różowa. Postanowiłam pójść do lekarza, zrobił mi usg dopochwowe, stwierdził że w macicy nie ma żadnego zarodka ani pęcherzyka. Powiedział żebym przyszła za tydzień na wizytę i potwierdzi lub wykluczy ciąże pozamaciczną. Jestem już bezradna, boję się i nie wiem co myśleć. Tak bardzo się cieszyłam na tego maluszka po zrobieniu testu, a tu takie rozczarowanie. Pomóżcie dobra radą.
 
reklama
Rozwiązanie
Leżę w szpitalu, jestem załamana. W nocy zaczęłam krwawic, dzisiaj lekarz powiedział mi że to poronienie. Byłam we wczesnej ciąży. Powiedzcie mi czemu większość może mieć normalne ciąże, urodzić zdrowe dziecko a drudzy starając się nie mogą go mieć ? Dlaczego to tak boli?
Czasem po prostu tak się zdarza... bardzo mi przykro... jak juz dojdziesz do siebie to tak jak dziewczyny piszą, skonsultuj się z dobrym ginekologiem jakie jeszcze badania powinnaś zrobić.
Link do: Starania po straconej ciąży
Może tu Ci dziewczyny coś doradzą.
Trzymaj się!
Spokojnie, owulacja mogła się przesunąć i ciąża może być troszkę młodsza dlatego jeszcze nic nie widać. Zrób sobie badanie Bhcg, pęcherzyk w macicy powinien być widoczny od wyniku 1500
 
Pomocy!!! Spóźnia mi się okres kilka dni, bolą mnie piersi, i jajniki(około 2 tygodni a ból jest różny). Zrobiłam 2 testy ciążowe i ona wyszły pozytywne tylko druga kreska na obu testach była lekko różowa. Postanowiłam pójść do lekarza, zrobił mi usg dopochwowe, stwierdził że w macicy nie ma żadnego zarodka ani pęcherzyka. Powiedział żebym przyszła za tydzień na wizytę i potwierdzi lub wykluczy ciąże pozamaciczną. Jestem już bezradna, boję się i nie wiem co myśleć. Tak bardzo się cieszyłam na tego maluszka po zrobieniu testu, a tu takie rozczarowanie. Pomóżcie dobra radą.

Pewnie za szybka wizyta u lekarza.
 
Spokojnie, owulacja mogła się przesunąć i ciąża może być troszkę młodsza dlatego jeszcze nic nie widać. Zrób sobie badanie Bhcg, pęcherzyk w macicy powinien być widoczny od wyniku 1500
W takim razie zrobię to badanie, dziękuję. Mam nadzieję że jest tak jak mówisz. A może się okazać że ciąża się nie utrzyma? Już nie wiem co myśleć, wariuje.
 
W takim razie zrobię to badanie, dziękuję. Mam nadzieję że jest tak jak mówisz. A może się okazać że ciąża się nie utrzyma? Już nie wiem co myśleć, wariuje.
Nie myśl tak, bo niepotrzebnie się stresujesz. I nie czytaj nic, różne są przypadki, ale u Ciebie to bardzo wczesna ciąża, więc może jeszcze nie być nic widać. Musisz być cierpliwa i się nie nakręcać, bo spokój jest najważniejszy. Daj znać jak będziesz miał wynik badania ;). Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
 
W takim razie zrobię to badanie, dziękuję. Mam nadzieję że jest tak jak mówisz. A może się okazać że ciąża się nie utrzyma? Już nie wiem co myśleć, wariuje.

Takie ryzyko jest w kazdej ciazy, szczegolnie na poczatku. Zrob bhcg i badz przygotowana, ze za tydzien moze nie byc jeszcze zarodka. Wazne zeby byl pecherzyk co wykluczy ciaze pozamaciczna.
 
Dziękuję dziewczyny, trudno być spokojną po jednym poronienia. Dlatego teraz tak bardzo się boję że stracę kolejne dziecko dam znać na pewno, dziękuję jeszcze raz. Trochę się uspokoiłam.
 
Kochana spokojnie na tym etapie to normalne że nic jeszcze nie widać ,zrób betę i powtórz za dwa dni jak przyrasta ,aa i za tydzień też jeszcze może nie być widać zarodka ,cierpliwości :)
 
reklama
reklama
Za tydzien może nie być zarodka. Ale pecherzyk za tydzien już byc powinien. Ja zarodek ujrzałam dopiero w 8 tc- okazało sie ze ciąża jest o 9 dni mlodsza niz wychodziło z OM. Także spokojnie...zrob bete i powtorz za 2 dni. Jeśli bedzie przyrastać to jest ok. (Podwoić sie wcale nie musi)
 
Do góry