reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady - nocne poty.

Carina2018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2018
Postów
57
Potrzebuje porady, w lutym będę 3 miesiące po porodzie. Tydzień temu dostalam pierwszą miesiączke, nie karmie piersią. Dwa dni przed miesiaczka zaczęłam się pocic w nocy, cały czas teraz tak mam... Trochę się martwie bo naczytalam się o nocnych potach złych rzeczy... Robilam wszystkie badania ob, CRP, morfologia tarczyca i wszystko ok... Może ktoś mial podobnie, może to hormony wracja do normy wraz z pierwszym okresem...
 
reklama
Obecnie jestem w ciąży, ale miałam taki problem przed ciążą. Przed każdą miesiączką i na jej początku bardzo się w nocy pociłam. Pytałam się o to ginekologa - miałam się tym nie martwić, bo było to związane z zmianami hormonalnymi w czasie cyklu.
 
Też mam nadzieję, ze tp hormony po ciąży się stabilizuja do końca z tych nerwów zrobilam dużo badań i węzły chłonne - usg i RTG klatki piersiowej wszystko na razie ok.
 
@Carina2018 brawo za badania, natomiast myślę, że dokładnie to wahania hormonalne powodują twoje dolegliwości. Normalnie bym podejrzewała tarczycę lub anemię, ale wygląda, że po prostu na razie wracasz do równowagi. Sporo dziewczyn przed i w czasie okresu doświadcza większej potliwości.
 
Do góry