reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady. Odchodzenie czopa?

blondynka22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2018
Postów
37
Hej dziewczyny. Od 6 tygodnia brałam duphaston i luteine dopochwowo, duphaston odstawilam już jakoś po 20 tyg, luteine moja gin kazała odstawić mi wczoraj. Dzisiaj wylatują mi takie (bezbarwne galaretki). Słyszałam że poród może nastąpić wczesniej po odstawieniu luteiny tym bardziej że moje dziecko bardzo naciska już na szyjke. Jestem w 35/36tyg ciąży. Miał tak ktoś lub znacie takie przypadki?
 
reklama
Hej dziewczyny. Od 6 tygodnia brałam duphaston i luteine dopochwowo, duphaston odstawilam już jakoś po 20 tyg, luteine moja gin kazała odstawić mi wczoraj. Dzisiaj wylatują mi takie (bezbarwne galaretki). Słyszałam że poród może nastąpić wczesniej po odstawieniu luteiny tym bardziej że moje dziecko bardzo naciska już na szyjke. Jestem w 35/36tyg ciąży. Miał tak ktoś lub znacie takie przypadki?
Pewnie odchodzi Ci czop, to normalne. Może zacząć odchodzić wcześniej.
 
Być może tak. Ale bardziej chodzi mi o tą luteine. Czy może poród nastąpić wczesniej po odstawieniu jej.
Jesteś w 36 tygodniu poród może się zacząć w każdej chwili. Ale takie odstawienie może pobudzić szyjke do działania moim zdaniem, teraz to już nie ma się o co martwić
 
Trzeba w końcu odstawić leki żeby urodzić :-) Ja też przyjmowałam luteinę do 36 TC, a teraz mam taki gęsty śluz, właśnie takie kuleczki i myślę, że to przez długi czas brania luteiny zmieniła się flora. Bardziej myślałam, że to może jakaś infekcja, ale nic nie piecze, nie swędzi. Na czop to mi to nie wygląda. Jak masz wątpliwości to zawsze możesz skontaktować się z lekarzem prowadzącym.
 
Właśnie to zależy od tego jak luteina wpływa, na każdego inaczej oby było wszystko tak jak powinno, i dziękuję bardzo za odpowiedź pozdrawiam
Bedzie dobrze ;) teraz masz koncowke juz, wiec staraj sie odpoczywac i lezec ,jesli nie chcesz wczesniej urodzic,ja mialam takie zalecenia od ginekologa ;)
 
reklama
Do góry