reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Potrzebuję porady - spóźniający się okres

Rozwiązania
0
Witam Was!
To już piąty dzień kiedy spóźnia mi się okres.. Wcześniej okres dostałam 23-24.02 i trwała dość długo bo ponad tydzień i był obfity i bolesny.. Przeważnie tydzień przed okresem puchną mi piersi i są tkliwe a teraz są tylko nabrzmiałe bez nadwrażliwości, wgle nie czuję się jak na okres, zawsze mialam typowe objawy PMS Momentami boli mnie brzuch ale trwa to krótko i mija. Wrażliwa na dźwięki jestem.. Jakbym miała dostać zaraz migreny i jem jak szalona. Moja przysadka mózgowa robi mi takie figle.. Potrafię zjeść pół gara pomidorowej a chwilę później przegryźć ją dwoma kanapkami w zupełnie innych smakach. I okropnie bolą mnie nogi od paru dni od bioder w dół.. Nie wiem co mam o tym myśleć.. Moje miesiączki są dość regularne. Poza tym czuję się świetnie. Dziś jestem już zestresowana bo nie wiem czy czekać dalej czy kupić test ciążowy?? Co o tym myslicie?

reklama

Lilka2304

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Zrób test to będziesz wiedziała, jeżeli był stosunek zawsze jest takie prawdopodobieństwo ale niestety na pewno ja nie wywróżę Ci z objawów. Doza ilość objawów jest bardzo podobno do tych @, z mojego doświadczenia powiem Ci ze nie raz mam zupełnie nie znane mi objawy a ciazy nie ma, jeżeli spóźnia Ci się już 5 dni kup test i rób trzymam kciuki aby to była jednak ciąża

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Matko kochana... Piszesz, że masz regularny okres, który spóźnia Ci się 5 dni i pytasz, czy powinnaś kupić test? Naprawdę? Naprawdę potrzebujesz szukać odpowiedzi na takie pytanie w internecie? Przecież to OCZYWISTE, że skoro masz regularny cykl, okres Ci się spóźnia i uprawiasz seks bez zabezpieczenia to ciąża jest więcej, niż prawdopodobna i test powinnaś zrobić już w momencie, kiedy przez myśl Ci przeszło, że coś jest nie tak...

Karolinamala

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Nulini jeśli jest jej to pierwsza ciaza jesli jest to ciaza to nie ma co sie dziwic ze takie pytanie zadala. 🤔
Ja sama bym takie pytanie zadala.😀
Zrob test i twoje wątpliwości sie rozwiaza...
Trzymam kciuki aby byly dwie kreseczki 😊😘

MalMal93

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Witam Was!
To już piąty dzień kiedy spóźnia mi się okres.. Wcześniej okres dostałam 23-24.02 i trwała dość długo bo ponad tydzień i był obfity i bolesny.. Przeważnie tydzień przed okresem puchną mi piersi i są tkliwe a teraz są tylko nabrzmiałe bez nadwrażliwości, wgle nie czuję się jak na okres, zawsze mialam typowe objawy PMS Momentami boli mnie brzuch ale trwa to krótko i mija. Wrażliwa na dźwięki jestem.. Jakbym miała dostać zaraz migreny i jem jak szalona. Moja przysadka mózgowa robi mi takie figle.. Potrafię zjeść pół gara pomidorowej a chwilę później przegryźć ją dwoma kanapkami w zupełnie innych smakach. I okropnie bolą mnie nogi od paru dni od bioder w dół.. Nie wiem co mam o tym myśleć.. Moje miesiączki są dość regularne. Poza tym czuję się świetnie. Dziś jestem już zestresowana bo nie wiem czy czekać dalej czy kupić test ciążowy?? Co o tym myslicie?
Zrob test. Apteki są czynne, jeśli nie w aptece to w rossmannie. Koniecznie powiedz żeby był jak najczulszy i najlepiej jest testować dwoma żeby mieć pewność (z różnych marek).
25 mlU mogą być zbyt "niedelikatne", staraj się kupić 10. Ja osobiście polecam ClearBlue, mi wykrył ciąże przed @ (4 dni), finansowo również nie szarpnął mi budżetu.
Jeśli wyjdą pozytywy, w miarę możliwości polecam przebadanie bHCG z krwi i powtórzyć po 48h by sprawdzić przyrost.
Jak pisała koleżanka wyżej, objawy mogą być podobne do zbliżającej się @ ale nie muszą.

Rozwiązania
0
Kupiłam i zrobiłam test z apteki, nie mieli czułego.. Wyszła jedna kreska:( Nie wiem czy to miarodajnie po tym ile rano wypiłam i ile wcześniej byłam w toalecie.. Sama już nie wiem

MalMal93

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Kupiłam i zrobiłam test z apteki, nie mieli czułego.. Wyszła jedna kreska:( Nie wiem czy to miarodajnie po tym ile rano wypiłam i ile wcześniej byłam w toalecie.. Sama już nie wiem
Najlepiej jest robić z pierwszego porannego moczu kiedy stężenie hormonu hcg jest najwyższe, chociaż po 5 dniach spóźnionej @ powinno się coś pokazać :(
Może ci się @ przesunęła? Skoro ostatnia była bardzo obfita i bolesna to może to kwestia hormonów. Ja na Twoim miejscu próbowałabym skontaktować się w jakiś sposób z gin, wiem że to w obecnym czasie zakrawa o cud ale może coś ci się uda zdziałać...
Trzymam kciuki by wszystko było ok :)

reklama

młoda1994

Rozwiązania
1
Zrob test. Apteki są czynne, jeśli nie w aptece to w rossmannie. Koniecznie powiedz żeby był jak najczulszy i najlepiej jest testować dwoma żeby mieć pewność (z różnych marek).
25 mlU mogą być zbyt "niedelikatne", staraj się kupić 10. Ja osobiście polecam ClearBlue, mi wykrył ciąże przed @ (4 dni), finansowo również nie szarpnął mi budżetu.
Jeśli wyjdą pozytywy, w miarę możliwości polecam przebadanie bHCG z krwi i powtórzyć po 48h by sprawdzić przyrost.
Jak pisała koleżanka wyżej, objawy mogą być podobne do zbliżającej się @ ale nie muszą.
Clear Blue ma czułość 20 albo 25 a nie 10

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Katarzyna32 Potrzebuję porady Potrzebuję porady 5
Lila2020 Potrzebuję dobrej porady Potrzebuję porady 10
I Potrzebuję porady Potrzebuję porady 5
Kasieńka1987 Porada Potrzebuję porady 6
Ola2019 Potrzebuję porady Potrzebuję porady 13
L Potrzebuję porady. Potrzebuję porady 1
B Twardnienie brzucha. Potrzebuję waszej porady. Ciąża, poród, połóg 3
B Potrzebuję porady. Odchodzenie czopa? Ciąża, poród, połóg 15
xPola CLO , IUI .. Potrzebuję porady. Staramy się 22
Vuvus Noworodek był 5 dni w szpitalu od porodu i nie chce jeść z cycka POMOCY Potrzebuję porady 17
TakaSobieJa1987 Potrzebuję porady. Potrzebuję porady 2
Blondyneczkkaa 95 Potrzebuję porady Potrzebuję porady 4
A Potrzebuję porady. ciąża? Potrzebuję porady 52
A Witam potrzebuję porady Ciąża, poród, połóg 4
W Czy mogę być w ciąży ? Potrzebuję porady 11
A Potrzebuję porady Potrzebuję porady 13
B Potrzebuję porady. Już nie wiem co mam myslec/robić. Potrzebuję porady 41
D Zostalam sama Potrzebuję porady 12
L Puste jajo płodowe Potrzebuję porady 48
Y Potrzebuję porady dotyczącej wychowania córki Potrzebuję porady 44
P Potrzebuję porady Potrzebuję porady 5
K Potrzebuję porady :) Potrzebuję porady 5
B Potrzebuję porady Potrzebuję porady 3
K Potrzebuję porady zdjęcie USg płeć Potrzebuję porady 27
S Potrzebuję pomocy i porady :/ Potrzebuję porady 15
O Potrzebuję porady Potrzebuję porady 4
o0natalia0o Kobietki potrzebuję porady Potrzebuję porady 3
o0natalia0o Kobietki potrzebuję porady Mamy z Niemiec 0
J Witam, potrzebuję porady :) Potrzebuję porady 14
K Potrzebuję porady Potrzebuję porady 1
M Potrzebuję szybkiej porady Potrzebuję porady 8
A Potrzebuję porady w sprawie relacji z facetem Relacje rodzinne 1
M jestem tatusiem, potrzebuję porady Porady prawnika 1
N potrzebuję pomocy, porady i wsparcia. Możesz pomóc...zobacz 1
K potrzebuję porady! Porady prawnika 4
P Testy owulacyjne - potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 4
P Potrzebuję waszej pomocy Drogie Panie Potrzebuję porady 17
R Potrzebuję wsparcia Potrzebuję porady 31
P Potrzebuję pilnie pomocy Potrzebuję porady 0
S Potrzebuję bystrego oka Potrzebuję porady 17
Mama_z_SM Potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 3
M To już 16 tydzień, potrzebuję rady w sprawie badań. Potrzebuję porady 7
M Potrzebuję pomocy Potrzebuję porady 12
Guanta Doświadczone Mamy - potrzebuję Waszej rady! #jazda w foteliku #karmienie Potrzebuję porady 8
O Potrzebuję pomocy. Czy to ciąża? Potrzebuję porady 7
K Potrzebuję Waszej Pomocy :) Potrzebuję porady 11
C Potrzebuję windykatora Potrzebuję porady 6
aga6 potrzebuję opinii o foteliku do karmienia Potrzebuję porady 21
AnnieQ. Potrzebuję opinii o wózku :) Potrzebuję porady 16
J Stypendium szkolne potrzebuję rady Potrzebuję porady 1