reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady - spóźniający się okres

Dołączył(a)
27 Marzec 2020
Postów
4
Witam Was!
To już piąty dzień kiedy spóźnia mi się okres.. Wcześniej okres dostałam 23-24.02 i trwała dość długo bo ponad tydzień i był obfity i bolesny.. Przeważnie tydzień przed okresem puchną mi piersi i są tkliwe a teraz są tylko nabrzmiałe bez nadwrażliwości, wgle nie czuję się jak na okres, zawsze mialam typowe objawy PMS Momentami boli mnie brzuch ale trwa to krótko i mija. Wrażliwa na dźwięki jestem.. Jakbym miała dostać zaraz migreny i jem jak szalona. Moja przysadka mózgowa robi mi takie figle.. Potrafię zjeść pół gara pomidorowej a chwilę później przegryźć ją dwoma kanapkami w zupełnie innych smakach. I okropnie bolą mnie nogi od paru dni od bioder w dół.. Nie wiem co mam o tym myśleć.. Moje miesiączki są dość regularne. Poza tym czuję się świetnie. Dziś jestem już zestresowana bo nie wiem czy czekać dalej czy kupić test ciążowy?? Co o tym myslicie?
 
reklama
reklama
Mi tez w tym cyklu ,spóźnił się 6 dni, myślę że przy regularnych cyklach ,po 5 dniach spóźnienia, nawet popołudniu wyszedł by chociaż cień, więc myślę że @ się pojawi
 
Witam, zrobiłam test 14 dni od stosunku podczas owulacji.Okres powinnam dostac 2 dni temu. wyszla jedna kreska natomiast po paru h pokazało się coś takiego. Błąd testu czy możliwość ciąży?Czy byc moze to za szybko od stosunku na test płytkowy?
 

Załączniki

  • received_228846271565670.jpeg
    received_228846271565670.jpeg
    43,9 KB · Wyświetleń: 304
Witam, zrobiłam test 14 dni od stosunku podczas owulacji.Okres powinnam dostac 2 dni temu. wyszla jedna kreska natomiast po paru h pokazało się coś takiego. Błąd testu czy możliwość ciąży?Czy byc moze to za szybko od stosunku na test płytkowy?
Nie ma co się sugerować, test jest nie ważny, powtórz jutro rano ,albo idź na bete
 
reklama
Miesiaczka się spóźnia 6 dzien, na okres się nie zapowiada. Bete zrobilam gdy spóźniala się 3 dni wyszła negatywna. Możliwe że przesunela mi sie owulacja i do zapłodnienia doszło pozniej i ze na bete bylo zbyt wcześnie? Miesiaczka w marcu byla 6.03
 

Podobne tematy

Do góry