reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady - wczesna ciaza ?

marlena_lena

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2021
Postów
64
Hej 😊 jestem nowa na forum. Potrzebuje porady a tutaj niesamowicie duzo sobie pomagacie 😊
Mianowicie, OM miałam 11 lutego. Poniewaz rozpoczęliśmy z mezem na nowo starania o dzidziusia, kochaliśmy się w dni płodne. Od jakiegoś czasu czułam dosyć dziwnie ten cykl (szczególnie ostatnie dni) i sądziłam ze to bedzie chyba ciaza. Wczoraj wrocilam z pracy i bedac w toalecie zauważyłam na papierku malutki sluz zabarwiony jakby różowo. Pomyslalam a może jednak nie ciaza, tylko okres dostane. Z reszta na wieczór zaczął bolec brzuch. Dzis powinnam dostac miesiaczke, ale jej nie mam. Z czystej ciekawości wykonałam w sumie test. I wyszedl pozytywny, tzn ta druga kreska bledsza ale wyszla! Wiec sie ucieszyłam, ale caly dzien boli mnie podbrzusze i czuje jakbym miała dostac okres. Dodam że zdarzyło się mi podcierajac zauważyć malutenkie plamki wlasnie. I nie wiem co one oznaczać mogą, czy zwiastuna cos niedobrego czy to zmiany hormonalne czy implatacja ? Plus ten bol podbrzusza, czasami tak jakby tez prawy jajnik chwilke. Dziewczyny co robić? Isc na bete ? Lekarz to raczej za wcześnie... dodam że to moja druga ciaza. Pierwsza straciłam pol roku temu, byl zaśniad. Dziekuje za odpowiedzi od razu wam 🥰
 
reklama
Zrób betę :) Jeśli chodzi o ból jak na okres to całkowicie normalne, do momentu kiedy nie pojawią się jakieś plamienia nie ma się czym martwić :) Gratuluję! 😊
 
Wsumie możesz zrobić betę i powtórzyć jak nie dostaniesz okresu. Ja w pierwszej ciąży też czułam się jakbym zaraz miała dostać okres , aż w końcu zrobiłam test , tylko że dobrze widoczny wyszedł. W drugiej ciąży półtora tygodnia po spodziewanej miesiączce, pozytywnych testach straciliśmy , betę raz zdążyłam robić i umówionej wizycie do gin straciliśmy fasolkę. Teraz jestem już na końcówce trzeciej ciąży, i na początku miałam tak że okres miałam 12 czerwca, a 12 lipca już takie plamienie przez 2-3 dni. Test wtedy wyszedł negatywny , jak zakończyło się plamienie to wyszedł już pozytywny teścik 😊 trzeba być dobrej myśli
 
Dziekuje dziewczyny! Zrobie bete, bedzie wiarygodniej. Denerwuje mnie tylko znowu ten bol brzuszka i jakby jajnik od czasu do czasu ... mam nadzieje ze to palemienie minimalne co widzialam ustąpi i będzie wszystko dobrze 😊
 
Idź do lekarza. Nie ma na co czekać, zwłaszcza po Twojej historii. Po co masz się stresować??
Czasem plamienia są wynikiem niedomogi lutealnej, czasem nie znaczą nic. Nikt z forum nie wie jak jest w Twoim przypadku. Jak chcesz zrobić betę - to ją zrób, ale moim zdaniem lepiej przeznaczyć pieniądze na wizytę lekarską. Ciążę potwierdzoną testem masz, a w sumie co Ci da wynik bety?
 
Też bym skonsuktowala z lekarzem zwłaszcza po takiej historii bo wynik bety nic Ci nie da a co do boli brzucha mam je od tygodnia jakos raz mniej boki a innym razem scina z nóg aż zalewają poty. Ja czekam do wizyty pod koniec miesiąca chyba że będą jakieś plamienia tylko ja nie mam żadnej straty za sobą inaczej pewnie zadzwonilabym do lekarza. Wszystkiego dobrego;)
 
Rozumiem. Wobec tego skonsultuje się z lekarzem. Ciążę straciłam bo mialam puste jajo płodowe. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze. Wam również życzę wiele dobrego ❤
 
reklama
Idz na bete ,i z wynikiem do lekarza ,moze za niski progesteron stad plamienie ,ale nie czekaj z wizytą
 
Do góry