reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady.

TakaSobieJa1987

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Luty 2019
Postów
50
Witam.
Syn ma obecnie 14 msc, w przeciągu 3 miesięcy zachorował na zapalenie płuc.
Dzisiaj wyszliśmy z oddziału, lekarz poradził, żeby dziecko było pod opieką alergologa, ponieważ w trakcie zapalenie płuc ma przykurcz oskrzeli i być może dziecko ma astmę wczesnodziecięcą.
Czy taka astma jest groźna dla dziecka?
Jakie badania wykonuje się w celu potwierdzenia astmy?
 
reklama
Rozwiązanie
A dostałaś skierowanie do alergologa lub pulmonologa?
Mój po zapaleniu płuc też miał podejrzenie wczesnej astmy...ale badania na pojemność płuc jak narazie to wykluczyły...i stwierdzono alergie[emoji848] nieleczona latami alergia prowadzi niestety do astmy oskrzelowej...
Mam w domu lek który w razie "w" syn bierze wziewnie[emoji16]

Najlepiej wytłumaczy ci to lekarz[emoji16]
Rozmawiałam dzisiaj z lekarzem rodzinnym, stwierdził że jedną z przyczyn astmy wczesnodziecięcej są pasożyty. Więc badania będziemy robili w tym kierunku.
Witam.
Syn ma obecnie 14 msc, w przeciągu 3 miesięcy zachorował na zapalenie płuc.
Dzisiaj wyszliśmy z oddziału, lekarz poradził, żeby dziecko było pod opieką alergologa, ponieważ w trakcie zapalenie płuc ma przykurcz oskrzeli i być może dziecko ma astmę wczesnodziecięcą.
Czy taka astma jest groźna dla dziecka?
Jakie badania wykonuje się w celu potwierdzenia astmy?
A dostałaś skierowanie do alergologa lub pulmonologa?
Mój po zapaleniu płuc też miał podejrzenie wczesnej astmy...ale badania na pojemność płuc jak narazie to wykluczyły...i stwierdzono alergie[emoji848] nieleczona latami alergia prowadzi niestety do astmy oskrzelowej...
Mam w domu lek który w razie "w" syn bierze wziewnie[emoji16]

Najlepiej wytłumaczy ci to lekarz[emoji16]
 
A dostałaś skierowanie do alergologa lub pulmonologa?
Mój po zapaleniu płuc też miał podejrzenie wczesnej astmy...ale badania na pojemność płuc jak narazie to wykluczyły...i stwierdzono alergie[emoji848] nieleczona latami alergia prowadzi niestety do astmy oskrzelowej...
Mam w domu lek który w razie "w" syn bierze wziewnie[emoji16]

Najlepiej wytłumaczy ci to lekarz[emoji16]
Rozmawiałam dzisiaj z lekarzem rodzinnym, stwierdził że jedną z przyczyn astmy wczesnodziecięcej są pasożyty. Więc badania będziemy robili w tym kierunku.
 
Rozwiązanie
Do góry