reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady.

Mala12345667

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Październik 2018
Postów
68
Hej jestem tu poraz kolejny. Tym razem mam problem z twarza. Dostalam jakiś czerwonych plam na policzkach do tego pojawily sie pod oczami plamy brazowe i na czole jakby to byly przebarwienia. Nie wiem czym mam to zwalczyc bo az wstyd wychylic sie z mieszkania bez makijazu. Nawet wstydze sie mezowi pokazac chociaz mu to nie przeszkadza ale mi strasznie zawadza to zwlaszcza ze idzie lato a ja musze tapete nakladac by ludzie nie widzieli tych plam i zaczerwien. Dodam ze zaczerwienienia sa i krosty mi sie robia ale one nie wygladaja jak pryszcze bo wcale sie nie da tego wycisnac bo jedna probowalam to przez tydz.mi sie goilo to jak nie dluzej. Jestem w ciąży w 33 tyg. A strasznie sie wstydze jak moja twarz z dnia na dzien sie zmienila. Moze któraś z was tak miala jak ja i jakie mascie uzyc na pozbycie sie tego. Bardzo prosze o pomoc.
 
reklama
Rozwiązanie
Powiedziałabym "W takim razie poproszę wypis". I szukała pomocy gdzie indziej. Szanujmy się...
Jutro mam badania moczu znowu jak bedzie znowu cos nie tak to sie wypisuje z tego burdelu bo inaczej tego nie moge nazwac. I poszukam czegos innego. Przyjechalam tu z krwawieniem i z bakteria w moczu to mocz mi lecza a jak czasem krwawie ze sluzem to nawet nie zwracaja na to uwagi i twierdza ze wszystko jest dobrze
Hej mam pytanie a odnosnie prozbe co wy byscie zrobily na moim miejscu. Jestem w szpitalu bo lecze sie na bakterie ktore pojawily mi sie w moczu. Ale od wczoraj tak mnie boli brzuch jak na okres. Lekarze nic nie robia z tym bo powiedzieli ze wszystk jest na swoim miejscu a ja mam bol jak na okres. Czasem jest taki ze nie wytrzymuje. Szyjka jest podobno oki.i nie zapowiada sie na porod. Na ktg pokazuja mi sie skurcze. A oni nie patrza na to tylko na to zeby mi podac lek na bakterie. Dzis dowiedzialam sie ze jak mnie wyleza to do domu pojde a jak nie to bede lezala do porodu. Nawet nie wiem jaka to bakteria bo ciezko co kolwiek sie od nich dowiedziec. Co wy byscie zrobily na moim miejscu? Leze juz drugi tydz. I co raz gorzej sie czuje nawet w jamie ustnej dostalam jak to oni powiedzieli plesni bo za dlugo antybiotyk bralam...
 
Ból pewnie od stanu zapalnego i bakterii. Probiotyki bierzesz??
Jeśli masz zastrzeżenia, to zawsze możesz zmienić miejsce leczenia. Poza tym masz prawo do informacji. Albo mówią konkretnie co to za bakteria, albo patrzysz w wyniki badań. Trzeba być twardym.
 
Ból pewnie od stanu zapalnego i bakterii. Probiotyki bierzesz??
Jeśli masz zastrzeżenia, to zawsze możesz zmienić miejsce leczenia. Poza tym masz prawo do informacji. Albo mówią konkretnie co to za bakteria, albo patrzysz w wyniki badań. Trzeba być twardym.
Wlasnie nic nie mowia. Najlepsza odpowiedz mojego lekarza prowadzacego jest taka NIE WIEM CO Z PANIA JUZ ROBIC I to sie nazywa leczenie
 
reklama
Powiedziałabym "W takim razie poproszę wypis". I szukała pomocy gdzie indziej. Szanujmy się...
Jutro mam badania moczu znowu jak bedzie znowu cos nie tak to sie wypisuje z tego burdelu bo inaczej tego nie moge nazwac. I poszukam czegos innego. Przyjechalam tu z krwawieniem i z bakteria w moczu to mocz mi lecza a jak czasem krwawie ze sluzem to nawet nie zwracaja na to uwagi i twierdza ze wszystko jest dobrze
 
Rozwiązanie
Do góry