reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady - dziwny okres?

Ola2019

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Listopad 2019
Postów
16
Nie wiem co mam zrobić . Okres mi się spóźniał 4dni ( z narzeczonym staramy się o dziecko jak już nie raz pisałam ps jak ostatnio pisałam test negatywny :(. ) Zrobiłam test negatywny a tu na drugi dzień brak okresu ciag dalszy tylko plamienia( śluz z krwią jasno ,i bardzo mało trwalo 3 dni. A na trzeci ulewa trwa 3 ale bardzo źle się czułam asz słabo mi się robiło , ból silny głowy , wymioty. Nie wiem iść do lekarza czy to normalne
 
reklama
Rozwiązanie
Jeśli bym nie była w ciaży to mogę na coś chorować ? Nie chcę właśnie bety czy testów bo się nastawie a tu klops będzie . Wolę iść do lekarza. Czy źle myślę. ? Miejmy nadzieję że nam wyjdzie ☺

Lekarz tak wcześnie może nic nie zobaczyć i tylko się rozczarujesz.
Najlepiej oznaczyć betę, a jak wyjdzie pozytywna, to dopiero do lekarza, bo wtedy lekarz będzie mieć czarno na białym, że w ciąży jesteś i może ewentualnie przepisać jakieś leki na podtrzymanie ciąży.
Nie wiem co mam zrobić . Okres mi się spóźniał 4dni ( z narzeczonym staramy się o dziecko jak już nie raz pisałam ps jak ostatnio pisałam test negatywny :(. ) Zrobiłam test negatywny a tu na drugi dzień brak okresu ciag dalszy tylko plamienia( śluz z krwią jasno ,i bardzo mało trwalo 3 dni. A na trzeci ulewa trwa 3 ale bardzo źle się czułam asz słabo mi się robiło , ból silny głowy , wymioty. Nie wiem iść do lekarza czy to normalne
A dostałaś w końcu normalny okres czy nie ?
 
Jeśli jutro się skończy .planowo mam 4 dni trwania . to poczekać z dwa czy nic się nie zmieni. I ść do lekarza.? Czy najpierw test. Przepraszam że tak pytam i pytam . Bo nie mam kogo nawet spytać
 
Jeśli jutro się skończy .planowo mam 4 dni trwania . to poczekać ? Iść do lekarza. Czy najpierw test. Przepraszam że tak pytam i pytam . Bo nie mam kogo nawet spytać
Nie ma problemu, ja sama jestem w podobnej sutuacji ponieważ staram się z partnerem i przewidywany okres mam mieć za 4 dni a dziś miałam śluz koloru jasno różowego i piersi bola mnie bardzo jak nigdy, ale postanowiłam, ze nie będę się nakręcać i poczekam, tobie tez radzę podejść do tego na spokojnie i się nie stresować, poczekaj jeszcze kilka dni i zrob kolejny test, lub leć jutro na betę i będziesz mieć 100% pewności :) jeśli Beata wyjdzie ujemna umów się do lekarza
 
Jeśli bym nie była w ciaży to mogę na coś chorować ? Nie chcę właśnie bety czy testów bo się nastawie a tu klops będzie . Wolę iść do lekarza. Czy źle myślę. ? Miejmy nadzieję że nam wyjdzie ☺
 
Jeśli bym nie była w ciaży to mogę na coś chorować ? Nie chcę właśnie bety czy testów bo się nastawie a tu klops będzie . Wolę iść do lekarza. Czy źle myślę. ? Miejmy nadzieję że nam wyjdzie ☺
Jasne, ze możesz iść odrazu do lekarza, ale lekarz nie zawsze odrazu zobaczy, aczkolwiek zbada cię i będziesz wiedzieć co mogło być powodem takiego okresu. Ja tez sie narazie nie nastawiam, ale trzymam za nas kciuki ☺️
 
reklama
reklama
Jeśli bym nie była w ciaży to mogę na coś chorować ? Nie chcę właśnie bety czy testów bo się nastawie a tu klops będzie . Wolę iść do lekarza. Czy źle myślę. ? Miejmy nadzieję że nam wyjdzie ☺

Lekarz tak wcześnie może nic nie zobaczyć i tylko się rozczarujesz.
Najlepiej oznaczyć betę, a jak wyjdzie pozytywna, to dopiero do lekarza, bo wtedy lekarz będzie mieć czarno na białym, że w ciąży jesteś i może ewentualnie przepisać jakieś leki na podtrzymanie ciąży.
 
Rozwiązanie
Do góry