reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady

Wydaje mi się, że tak, ale nie wiem jak nisko może spaść przed samą miesiączką. Coś mi świta, że kiedyś czytałam, że może aż tak nisko i wtedy właśnie przychodzi okres. Ale pewna nie jestem. Ja np. przedwczoraj niecałe 4, wczoraj niecałe 2 i dziś rano okres. A Ty @Bibi89 ile miałaś w tym 26dc?pamietasz?
Az sprawdzilam z aplikacją, to był 25dc w cyklu 27 dniowym, wynik był 7.14 I było to w maju
 
reklama
Dowiem się we wtorek o co lekarzowi chodziło z tymi badaniami powiedziała dosłownie aby zrobić je na drugi dzień wiec tak zrobiłam poszłam i podesłałam jej wyniki z czego powiedziała że wynik 0,20 jest bardzo niski a testosteron 100,88 zbyt wysoki. I jakieś proszki ma mi przepisać
 
Powtórzę to jeszcze raz poszłam bo zaczęłam plamić i dlatego kazała porobić inne badania. Uwierzcie ze byłam zaskoczona dlaczego je wypisuje.. Sama wiem że w danych cyklach się robi a nie tak naprawdę pod koniec. Ale z drugiej strony patrząc nie wiadomo kiedy mogę dostać kolejna @ bo wszystko się rozlegulowalo po mojemu. Jeżeli się dowiem jaki sens był wypisaniem tyłu badań w tym cyklu to chęcią napisze.
 
Powtórzę to jeszcze raz poszłam bo zaczęłam plamić i dlatego kazała porobić inne badania. Uwierzcie ze byłam zaskoczona dlaczego je wypisuje.. Sama wiem że w danych cyklach się robi a nie tak naprawdę pod koniec. Ale z drugiej strony patrząc nie wiadomo kiedy mogę dostać kolejna @ bo wszystko się rozlegulowalo po mojemu. Jeżeli się dowiem jaki sens był wypisaniem tyłu badań w tym cyklu to chęcią napisze.
No przyczyną plamien napewno jest ten niski progesteron
 
Jestem po wizycie dostałam tabletki drovelis, mają mi obniżyć testosteron i coś jeszcze (ale zapomniałam) Pytałam pani dr. O te badania i powiedziała że w różnych cyklach je robi. Nie tylko w tych wyznaczonych, ponieważ jak ma być odchylenie to i tak będzie. Więc do meritum dostałam antykoncepcje na 2 miesiące brania bez przerwy ( zalecane przez lekarza) oczywiście powiedziałam, że lek cyclonamine nie działa, bo już powinnam przestać plamić niestety nadal się to utrzymuje i jest tak naprawdę bez zmian... Doszły mi nudności bóle głowy o kręgosłupie juz nic nie mówię.. Ale zastanawiają mnie piersi, ponieważ są wrażliwe i obolałe. Wiem że mając wynik Beta hcg <1,20 zaprzecza iż jest to ciąża,ale do miesiączki zostało mi 5 dni więc może jednak powinnam wykonać Test, aby wiedzieć na 100% czy na pewno nie jestem. Może za wcześnie poszłam na betę. I wstrzymam się do antykoncepcji do czasu testu co o tym sądzicie?? Proszę o wyrozumiałość.
 
Jestem po wizycie dostałam tabletki drovelis, mają mi obniżyć testosteron i coś jeszcze (ale zapomniałam) Pytałam pani dr. O te badania i powiedziała że w różnych cyklach je robi. Nie tylko w tych wyznaczonych, ponieważ jak ma być odchylenie to i tak będzie. Więc do meritum dostałam antykoncepcje na 2 miesiące brania bez przerwy ( zalecane przez lekarza) oczywiście powiedziałam, że lek cyclonamine nie działa, bo już powinnam przestać plamić niestety nadal się to utrzymuje i jest tak naprawdę bez zmian... Doszły mi nudności bóle głowy o kręgosłupie juz nic nie mówię.. Ale zastanawiają mnie piersi, ponieważ są wrażliwe i obolałe. Wiem że mając wynik Beta hcg <1,20 zaprzecza iż jest to ciąża,ale do miesiączki zostało mi 5 dni więc może jednak powinnam wykonać Test, aby wiedzieć na 100% czy na pewno nie jestem. Może za wcześnie poszłam na betę. I wstrzymam się do antykoncepcji do czasu testu co o tym sądzicie?? Proszę o wyrozumiałość.
Nie można mieć objawów ciążowych, przy ujemnej becie , więc Twoje objawy albo świadczą o zbliżającej się miesiaczcce ,albo o jakiś zaburzeniach hormonalnych
 
Ale przy takim progesteronie to żadna ciąża by się nie utrzymała. Więc chyba sobie coś skręcasz. Kiedy byl ostatni stosunek?
 
Ale przy takim progesteronie to żadna ciąża by się nie utrzymała. Więc chyba sobie coś skręcasz. Kiedy byl ostatni stosunek?
do 10 grudnia, później 13 grudnia plamienia aż do teraz, ale jagby coś przestawało plamić. No i ginekolog powiedziała że jeżeli cyclonamine nie zatrzymało tych plamień No to może być coś na rzeczy. Po mimo że jest ujemna Beta, powiedziała żebym zrobiła test ciążowy w dniu @ więc wolę się Was tutaj dopytać. Wiem że taki progesteron nie świadczy dobrze i może zdarzyć się poronienie jeżeli wskazałoby na dwie kreski.
 
reklama
Nie można mieć objawów ciążowych, przy ujemnej becie , więc Twoje objawy albo świadczą o zbliżającej się miesiaczcce ,albo o jakiś zaburzeniach hormonalnych
No nie wkręcam sobie takich objawów nigdy przed @nie miałam aż tak natretnych zaburzeń... Więc no nie rozumiem okaże się tak naprawdę w święta. Nie chcę sobie też nic wkręcać ani się nakręcać. Czekam po prostu do przyjscia @.
 
reklama
Do góry