reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady

Na chwilę obecna jeszcze jestem winna 3500zł swojemu byłemu partnerowi bo pożyczyłam od Niego 20000zł na zakup mieszkania płacę mu co miesiąc 500zł i boję się że przez to nie będzie chciał pomóc
On nie może nie chcieć Tobie pomóc, bo to jest jego obowiązek wobec Waszego dziecka.
 
reklama
Jesli nie dasz rady tego załatwisz to 2 tygodnie przed idz na zwolnienie lekarskie i ciągnij aż do porodu aby zus Ci wypłacał, bo wiem ze jest taka możliwość. Ale no, trudna sytuacja Cię czeka. Nie powiem, że nie.
 
No to moze poinformuj? Przecież on też ma prawo wiedzieć. Faktycznie rozstaliście się, trudno. Takie rzeczy sie zdarzają, ale skoro masz własne mieszkanie ciezka sytuacje to on jako przyszły ojciec powinien się wykazać zrozumieniem i z pomocą ruszyć. Nie musicie od razu do siebie wracać..
wiem, że to chore ale mi nawet wstyd o tą pomoc byłoby go prosić po tym wszystkim. Wiem, że muszę się kierować dobrem dziecka ale nie chcę żeby odebrał to w taki sposób ze możemy znów być razem bo dopiero co przestał mi dzwonić dzwonkiem do drzwi co wieczór i wypisywać swoje lamenty z fake kont
 
Jesli nie dasz rady tego załatwisz to 2 tygodnie przed idz na zwolnienie lekarskie i ciągnij aż do porodu aby zus Ci wypłacał, bo wiem ze jest taka możliwość. Ale no, trudna sytuacja Cię czeka. Nie powiem, że nie.
w tej chwili jestem już na zwolnieniu lekarskim z powodu ryzyka poronienia
 
Cześć dziewczyny, jestem załamana proszę o radę. Nie całe dwa miesiące temu rozstałam się ze swoim narzeczonym po 4 latach związku. Pod jego nieobecność przejrzałam jego stary telefon, na którym nie wylogował się z messengera… Odkryłam, że od roku zdradzał mnie z dwiema kobietami. Bardzo go kocham ale nie potrafię mu tego wybaczyć, kazałam wynosić mu się z mojego mieszkania.
Cytuję.
 
reklama
No i na tym zwolnieniu możesz być do końca ciąży.
A powiedz mi nie chcesz być z tym. Facetem? Skrzywdził cię w jakiś sposób ?
przejrzałam jego stary telefon na którym był cały czas zalogowany na messengerze i z wiadomości, które tam były wynikało ze zdradził mnie z jedną 5 lat starsza od niego w lutym a z drugą w kwietniu. Jeszcze ta druga ma dziecko z moim kuzynem chociaż nie są razem… i oprócz tego mnóstwo ich nagich fotek w telefonie
 
Do góry