reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady

Jeśli się mimo wszystko tak martwisz i odpowiedzi dziewczyn i Twoje objawy Cię nie uspokajają, to po prostu pójdź prywatnie na betę. To powinno uciszyć skutecznie Twoje nerwy. Jesteś pełnoletnia?
 
reklama
Jeśli się mimo wszystko tak martwisz i odpowiedzi dziewczyn i Twoje objawy Cię nie uspokajają, to po prostu pójdź prywatnie na betę. To powinno uciszyć skutecznie Twoje nerwy. Jesteś pełnoletnia?
jestem pełnoletnia, chciałabym poczekać na kolejny okres bo mam dostać za 3 dni
myślisz że możliwa jest ciąża mimo tych 4 negatywnych testów, okresu 5 dni po stosunku według terminu? dodam jeszcze że nawet nie doszło do wytrysku (ani spermy, ani preejakulatu)
 
jestem pełnoletnia, chciałabym poczekać na kolejny okres bo mam dostać za 3 dni
myślisz że możliwa jest ciąża mimo tych 4 negatywnych testów, okresu 5 dni po stosunku według terminu? dodam jeszcze że nawet nie doszło do wytrysku (ani spermy, ani preejakulatu)
Ile razy jeszcze musisz usłyszeć, że nie jest możliwa?
 
jestem pełnoletnia, chciałabym poczekać na kolejny okres bo mam dostać za 3 dni
myślisz że możliwa jest ciąża mimo tych 4 negatywnych testów, okresu 5 dni po stosunku według terminu? dodam jeszcze że nawet nie doszło do wytrysku (ani spermy, ani preejakulatu)
Uważam, że nie jest możliwa. Ale jeśli któraś z kolei już takich samych odpowiedzi nie wystarczy, to idź na betę ;) Na 99% da Ci pewność, że nie jesteś w ciąży, bo Twój organizm po prostu nie ma jak produkować tego hormonu. Sprawdź sobie w swojej okolicy gdzie masz laboratorium, np. Diagnostyka, Alab i po prostu tam pójdź. Nie potrzebujesz skierowania i koszt też nie jest wysoki.
 
jestem pełnoletnia, chciałabym poczekać na kolejny okres bo mam dostać za 3 dni
myślisz że możliwa jest ciąża mimo tych 4 negatywnych testów, okresu 5 dni po stosunku według terminu? dodam jeszcze że nawet nie doszło do wytrysku (ani spermy, ani preejakulatu)
Polecam podręcznik "Biologia na czasie" Nowa Era - podręcznik dla liceum i technikum. Podstawowa wiedza zawarta w bardzo przystępnej formie :)
 
jestem pełnoletnia, chciałabym poczekać na kolejny okres bo mam dostać za 3 dni
myślisz że możliwa jest ciąża mimo tych 4 negatywnych testów, okresu 5 dni po stosunku według terminu? dodam jeszcze że nawet nie doszło do wytrysku (ani spermy, ani preejakulatu)
Dziewczyno. Ale Ty uprawiasz seks bez zabezpieczenia i boisz się ciazy? Czy w zabezpieczeniu?
Zadajesz pytania, na które nikt nie zna odpowiedzi. Piszesz stosunek w cudzysłowiu. Jak mamy się domyślać czy coś z tego było?

Ok. Krótka lekcja biologii.

Żeby było dziecko, partner musi uprawiać z Tobą seks bez zabezpieczenia. Uwaga! Może on trwać i 3 pchnięcia. Z wytryskiem czy bez, jest ryzyko ciąży. Jeśli nie umiesz śledzić owulacji bądź nie rozumiesz o co chodzi i uprawiasz seks bez prezerwatywy czy zażywania tabletek anty - możesz być w ciąży.
Jeśli miałaś miesiączkę bądź miesiaczka się spóźnia a test jest negatywny - nie jesteś w ciąży.
Przy ciąży produkowany jest hormon i nie ma możliwości, że ciaza jest a hormon jest niewykryty, chyba że nie wiesz kiedy powinnaś mieć okres.
Jakikolwiek objaw występujący, jeśli miałaś test negatywny nie oznacza ciąży. Oznaczałby ciąże gdyby test pokazał 2 kreski.

Easy? Easy.
 
Do góry