reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady

Dołączył(a)
17 Lipiec 2016
Postów
12
Dziewczynki!! Od kilku dni męczą mnie bóle podbrzusza i wycieka ze mnie biały śluz (jak śmietanka ) bez zapachu. Owulacje miałam 13 stycznia a miesiączka powinna przyjść za 3 dni. Objawy te mam dokładnie od 16 stycznia. Infekcja raczej nie wchodzi w gre . Co myślicie ? O czym to może świadczyć?
 
reklama
To już możesz iść na bete:)
Białego śluzu jest dużo w ciąży bo chroni drogi rodne i ja właśnie zanim się dowiedziałam że jestem w ciąży to miałam go bardzoo dużo i coś mi świtalo;) bo przed okresem miałam sucho zawsze:) także kto wie;)
 
Dziewczynki!! Od kilku dni męczą mnie bóle podbrzusza i wycieka ze mnie biały śluz (jak śmietanka ) bez zapachu. Owulacje miałam 13 stycznia a miesiączka powinna przyjść za 3 dni. Objawy te mam dokładnie od 16 stycznia. Infekcja raczej nie wchodzi w gre . Co myślicie ? O czym to może świadczyć?
Myślisz o ciąży? Zrób jutro betę i zobaczysz czy to to co myślisz czy nie?
 
Jednym z objawów ciazy może być zwiększona ilość śluzu więc wszystko możliwe ze twój organizm tak reaguje. Na początku podejrzewalabym infekcje ale napisałaś ze nie wchodzi w grę więc oby Ci się udało. Trzymam kciuki. Kiedy planujesz testować?

Napisane na SM-G360F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie zawsze na tak wczesnym etapie ciąży wystepuje mityczny "biały sluz".
Dla mnie nie ma co sie sugerować objawami a po prostu zrobić test po terminie miesiączki.
Tyle razy czytałam o "zalewajacym, białym sluzie" a żadna z tych dziewczyn w ciąży nie była. Ja tez go na początku nie miałam.
 
Dziewczyny nie zawsze na tak wczesnym etapie ciąży wystepuje mityczny "biały sluz".
Dla mnie nie ma co sie sugerować objawami a po prostu zrobić test po terminie miesiączki.
Tyle razy czytałam o "zalewajacym, białym sluzie" a żadna z tych dziewczyn w ciąży nie była. Ja tez go na początku nie miałam.
Madzia oczywiście każda kobietka inna ja akurat miałam ten sluz biały hehe ale pewnie ze nie ma co się sugerować :)
 
reklama
Do góry