reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady

Badania z krwi to podstawa bo takiej wczesnej ciąży to nawet lekarz nie stwierdzi bo sama miałam usg w 6 tygodniu ( też słabo widoczna druga kreska) i jeszcze nic nie było widać więc się tylko niepotrzebnie strachu najadłam że coś jest nie tak. Najlepiej do lekarza w 8 - 10 tygodniu to już dostaniesz pierwsze zdjęcie :) A na razie kwas foliowy i witaminki
Beta hcg powinno ci się podwoić dzień po dniu (lub zbliżone wyniki do podwojenia) wtedy wiesz że powinno być wszystko w porządku i czekasz ze spokojną głową na lekarza.
trzymaj się ciepło :)
Nie prawda ze 10 tydzień 1 usg

W 6 juz widac dzidzie i serduszko.
Ja mam takie zdjecie
Ja mialam nieregularne cykle przed ciaza i owu mialam bardzo pozno w dniu miesiączki chyba test pozno wyszedl poleciałam do gina to byl 6 tydz od okresu i czarno plakalam ze coś nie tak robilam bete pieknie rosla powoli tworzyl sie pecherzyk az w koncu zoabczylam dzidzie i sie okazalo ze jak bylam i nic nie bylo to byl 4 tydzień a nie 6 ;)
Przez te moje cykle.
Wiec na pewno w 6 juz widac.
W następnej ciąży na pewno nie pojde odrazu po tescie tylko odczekam tydzien dwa ;)
 
reklama
Możliwe że wcześniej też będzie widać nie jestem lekarzem podałam na swoim przykładzie.
U mnie na początku 6 tygodnia jeszcze nie było widać i była obawa o ciążę pozamaciczna więc pisałam na moim przykładzie że nie ma co iść za wcześnie bo co się nadenerwowaliśmy z mężem to nasze. Dziewczyna już swoje przeszła więc jeśli będzie tydzień czy dwa później to będzie lepiej na pewno widoczne badanie.
 

Załączniki

  • 5AE46BB5-1842-4DD8-BFC7-E596F1B7D390.jpeg
    5AE46BB5-1842-4DD8-BFC7-E596F1B7D390.jpeg
    653,3 KB · Wyświetleń: 73
Cześć wszystkim) już może macie dość mojego marudzenia, ale przepraszam. Bardzo się martwię że coś nie tak. Byłam u lekarza, zbadał mnie i powiedział ze nie może stwierdzić czy jestem w ciąży . Ale ogólnie z badania wyszło ze wszystko w porządku. Badania bhcg to co mi zlecił tez nic nie wykryło . Ale już 4 dzień spóźnia mi się okres i mam takie wyniki testu ciążowego ( niżej dodaje zdjecia). Po wczesnym porodzie minęło 3 miesiące. Ostatnia miesiączka była 7 września. Mam regularne cykle. Może to coś na poziomie hormonalnym poszło nie tak ? Albo coś ? No nie wiem już co myśleć . Może ktoś miał podobnie ? I czy to tylko ja tam widzę dwie kreski ?
 

Załączniki

  • AFED608D-33CC-41CA-B4C3-ABB5AF1A19FB.jpeg
    AFED608D-33CC-41CA-B4C3-ABB5AF1A19FB.jpeg
    507,5 KB · Wyświetleń: 74
  • 1374AAE8-3301-4606-A5EE-9E4420C8CC8A.jpeg
    1374AAE8-3301-4606-A5EE-9E4420C8CC8A.jpeg
    361,5 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry