reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady

Jak myślicie jeżeli para spożyje przez ponad dwa lata może od tak zajść w ciążę

  • Tak

    Głosów: 2 40,0%
  • Raczej tak

    Głosów: 3 60,0%
  • Raczej nie

    Głosów: 0 0,0%
  • Nie

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
Dołączył(a)
16 Lipiec 2018
Postów
11
Witam od dawna staram się z mężem o dziecko koło dwóch lat ale nie sprawdzam dni płodnych pomiaru temperatury ani nic takiego. Przeważnie mam regularna miesiączkę teraz mi się spóźnia ponad dwa tygodnie często źle się czuje ostatnio mam kucia w okolicy pępka i lewego jajnika jestem cały czas zmęczona i boli mnie głowa boję się robić testu bo boje się że i tak nie jestem .
 
reklama
Nie ma co się bać, tylko złapać byka za rogi.
Bo po ich złapaniu szczęście murowane.
Na początek zacznij notować kiedy masz okres. Polecam Ci aplikację Flo.
Zaobserwuj czy masz regularne cykle.
Ile dni trwa okres i zacznij notować wszystko w tej aplikacji Przez dwa, trzy cykle staraj się kochać często w dni płodne i samą owulacje.
Możesz sięgnąć po specjalne testy owulacyjne.
Jeśli nie będzie przynosiło skutku warto skonsultować się z lekarzem, który już będzie wiedział jak najlepiej Ci pomóc w Twoim przypadku.
Pamiętaj, że nie ma co się dołować, zamartwiać na zapas i zniechęcać.
Podejdź do tego na luzie i z radością.
Kup test. Zrób rano :-)
Bo być może moje porady już są zbyteczne
Powodzenia i życzę dwóch kresek ❤❤❤
 
Nie ma co się bać, tylko złapać byka za rogi.
Bo po ich złapaniu szczęście murowane.
Na początek zacznij notować kiedy masz okres. Polecam Ci aplikację Flo.
Zaobserwuj czy masz regularne cykle.
Ile dni trwa okres i zacznij notować wszystko w tej aplikacji Przez dwa, trzy cykle staraj się kochać często w dni płodne i samą owulacje.
Możesz sięgnąć po specjalne testy owulacyjne.
Jeśli nie będzie przynosiło skutku warto skonsultować się z lekarzem, który już będzie wiedział jak najlepiej Ci pomóc w Twoim przypadku.
Pamiętaj, że nie ma co się dołować, zamartwiać na zapas i zniechęcać.
Podejdź do tego na luzie i z radością.
Kup test. Zrób rano :-)
Bo być może moje porady już są zbyteczne
Powodzenia i życzę dwóch kresek ❤❤❤
 
Badania podstawowe wszystkie w normie hormonów nie badałam 3 lata temu miałam skracana szyjkę macicy bo z cytologi wyszło obecnie cytologia dobra
 
reklama
Do góry