reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje porady

Dołączył(a)
20 Lipiec 2018
Postów
2
Hej mam do was pytanie kochałam się z mężem przed dniami plodnymi dziś jest spodziewany dzień mojej miesiaczki i rano ja dostalam ale jest bardziej skapa niż zwykle boli mnie podbrzusze i plecy na dole dodam jeszcze że moje piersi są obrzmiale i jest dużo zyl bardzo widocznych na nich A brodawki są ciemniejsze niż zwykle dodam jeszcze że nie robiłam testu ciazowego czy to może być ciąża????
 
reklama
Ciężko stwierdzić , poczekaj do jutra . Jeśli się rozkręci to wiadomo że to miesiączka, a jeśli nie to może zrób test :) będzie najpewniej .
 
Hej mam do was pytanie kochałam się z mężem przed dniami plodnymi dziś jest spodziewany dzień mojej miesiaczki i rano ja dostalam ale jest bardziej skapa niż zwykle boli mnie podbrzusze i plecy na dole dodam jeszcze że moje piersi są obrzmiale i jest dużo zyl bardzo widocznych na nich A brodawki są ciemniejsze niż zwykle dodam jeszcze że nie robiłam testu ciazowego czy to może być ciąża????

Zobaczysz czy się rozkręci okres na bardziej obfity.. jeśli nie to polecam zrobić test ;) a najlepiej to bete - będzie bardziej wiarygodna ;)
 
Do góry