reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Potrzebuje porady ☺️

syl-ka

Zaciekawiona BB
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Witam ☺ Dzis odebralam wyniki badania krwii Beta HCG, jak wiekszosc osob/ wątków ktore zdarzylam juz przeczytac tez mam problem z interpretacja swoich wynikow, dwoje i sie troje i juz zglupialam wykonalam takze test domowy jest pozytywny! Wizyta u ginekologa dopiero w piatek! Prosze o pomoc!
Moj wynik to 2169,57 mlU/mL
Tabela
1-10 tydz ciazy 1,20- 417 430
11-15 tydz ciazy 16 996 - 247 465
16-22 tydz ciazy 6 860 - 50 239
23-40 tydz ciazy 1 583 - 65 911

Nie ogarniam tego!

reklama

myllenne

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A skąd masz tą tabelkę? Ja tam się nie znam ale dziwnie to wygląda.
Jedyne co jestem pewna to że jesteś w ciąży ;)

SleepingBeauty

Rozwiązania
3
Ja miałam wynik 184501,0 i był to 9 tydzień ciąży :) też nie potrafiłam tego wyniku odczytać, dopiero położna mi powiedziała.

Mamafasolki

Rozwiązania
6
Normy są dość szerokie, nie martw się :) jeśli pójdziesz do ginekologa, pęcherzyk powinien być już widoczny :)

syl-ka

Zaciekawiona BB
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
A skąd masz tą tabelkę? Ja tam się nie znam ale dziwnie to wygląda.
Jedyne co jestem pewna to że jesteś w ciąży ;)
Tabelka jest na wynikach ☺
Rzadko udzielam sie na forum ale po odebraniu wynikow caly czas o tym mysle. Nie daje mi to spokoju!
Dziekuje za odpowiedz! Pozdrawiam ☺

wisna

Rozwiązania
2
Na podstawie bety nie oznaczysz precyzyjnie tygodnia. Ona mówi Ci, że jesteś w ciąży i jak zbadasz przyrost po 2 dniach - czy ciąża się dobrze rozwija. Przy takim wyniku spokojnie możesz iść do ginekologa - pęcherzyk będzie widoczny. Gratuluję.

syl-ka

Zaciekawiona BB
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
Na podstawie bety nie oznaczysz precyzyjnie tygodnia. Ona mówi Ci, że jesteś w ciąży i jak zbadasz przyrost po 2 dniach - czy ciąża się dobrze rozwija. Przy takim wyniku spokojnie możesz iść do ginekologa - pęcherzyk będzie widoczny. Gratuluję.
Bardzo dziekuje za odpowiedz i informacje! Pozdrawiam ☺

MaryH

Rozwiązania
23
Beta różnie rośnie u każdej kobiety dlatego taka rozpiętość w tygodniach. Zasada jest taka że przyrost minimalny po 48h powinien wynosić 66%. Ale są kobiety które mają ten przyrost np. na poziomie 200-300% i wtedy im ta beta szybciej rośnie. Tydzień ciąży określa się za pomocą usg lub wylicza się go z daty ostatniej miesiączki. Beta podaje tylko wartość orientacyjną.

reklama

kaylla

Miasto
Poznań
Rozwiązania
3
Gratuluję ciąży. Tak jak dziewczyny piszą - wiek ciąży określa się nie na podstawie wyników bety, bo beta różnie rośnie u różnych kobiet, ale albo na podstawie usg albo na podstawie terminu ostatniej miesiączki. Teraz najlepiej powtórzyć betę w tym samym laboratorium po dwóch dniach, żeby sprawdzić czy ładnie przyrasta i pomału umawiać się do lekarza. Przy takiej becie pewnie będzie widać pęcherzyk, na serduszko może być jeszcze trochę za wcześnie w piątek.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry