reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje psychologa...

A

Anitt

Gość
Dziewczyny mecze sie, prosze o pomoc.
Chcialam wam wszystko opisac, poprosic o rade lub opinie ale gubie sie sama w tym wszystkim, nawet nie wiem od czego mialabym zaczac...
Mieszkam w Anglii, wiec nie mam mozliwosci pojscia do polskiego psychologa, a tak bardzo tego potrzebuje...
Moze polecicie mi jakiegos psychologa, z ktorym bede mogla porozmawiac przez telefon, moze jest wsrod nas jakas studentka psychologii, ktora chcialaby sprobowac swoich mozliwosci...
Potrzebuje rozmowy, a nie mam z kim... Wszystko w srodku boli, jest tyle rzeczy do powiedzenia a nie mam komu, jest tyle lez do wylania, a nie ma sily... Pogubilam sie i chce sie odnalezc, ale wiem ze sama nie dam rady...
Pomozcie prosze.
 
reklama
anitt przykro mi ze masz takie smutne klimaty,
najlepiej zacznij od poczatku, moze wejdz na watek DEPRESJA https://www.babyboom.pl/forum/relacje-rodzinne-f30/depresja-7524/index10.html
dziewczyny na pewne cie wysluchaja i poradza :tak:

ja zadnego psychologa co by chcial wolontaryjnie pomagac nie znam od tego sa przyjeciele, telefony zaufania i takie forum jak u nas, a tak to trzeba placic, chyba ze przez kase chorych sobie zalatwisz,

pozdrawiam i sle ciepla energie:cool2:
 
ANITT nie jestem psychologiem,(a mialam byc)ale wiem ze umiem sluchac,potrafilam pomoc moim przyjaciolom,tylko najgorzej pomoc sobie.Jesli miala bys ochote chetnie porozmawiam z Toba,np skype.
pozdrawiam Kinga.
 
Anitt nie jestem psychologiem ale zwyczajną 27-letnią dziewczyną, która już trochę w życiu przeszła. Być może będę mogła Ci pomóc.
 
Dziewczyny dziekuje Wam bardzo, wiedzialam ze na tym forum znajda sie pomocne dusze.
Fogia Twoj numer gg juz zapisalam, Kindzia, jesli mozesz to podaj skype, albo ja podam swoj: anita.i.przemek.
Napewno sie odezwe, dziekuje!
 
ANITT znalazlam Cie na Skype.Tzn pokazuje mi Irlandie i UK.Ktora to TY??
Moj Skype to mollletje (3xL) to nie blad) albo szukaj Kinga Deventer.
Czekam na kontakt z Toba i powodzenia
 
Hey Anitt... Nie Wiem Czy Juz Twoje Problemy Minęły Czy Nie... Ale Pociesze Cie Ze Nie Jestes Sama Z Problemami Na Swiecie... Wiem Ze To Nie Jest Zadne Pocieszenie, Ale Ja Tez Mam Mnóstwo Problemów - Ze Wszystkim... Jak Bedziesz Miała Chwile - Napisz Pogadamy
 
reklama
Do góry