reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję rady

blondi95

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Luty 2022
Postów
15
Wcześniejsza miesiączka 13.01. Stosunek miałam 05.02 bez zabezpieczenia, dzień przed miesiączką zażyłam tabletkę EllaOne i w terminie w nocy dostałam okres czyli 10.02 Oczywiście bolał mnie brzuch tak jak zawsze tylko zdziwiła mnie obfitość krwawień. Zazwyczaj mój okres trwa 5-6 dni. Pierwsze 3 dni były w miare obfite później krwawienie nagle ustało na kilka godzin I znowu się pojawiło praktycznie okres trwał 7 dni, końcówka to takie plamienia, skrzepy I dzień po okresie zobaczyłam na majtkach taki jednorazowy różowy śluz. I dlatego się pytam czy możliwe, że to ciąża? I czy taka ,,dziwna miesiączka" mogła być spowodowana zażyciem tabletki...W dodatku dzień przed miesiączką lekarz nie widział na badaniu USG że miesiączka się zbliża, powiedział mi jeszczcze, że mam zapalenie pochwy, bo mam od jakiegoś czasu świąd w okolicach pochwy... nie wiem co o tym sądzić. Kolejne stosunki też bez zabezpieczenia 17,18,19,20 a według kalendarzyka dni płodne mam od 18 do 24.02 a owulacja przypada w środę. Mam małe bóle w podbrzuszu, często tak mam w dni płodne a w dzień owulacji ból przypominający miesiączke. Proszę o normalne komentarze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jezu, dziewczyna pyta,bo nie wie a grono naczelnych wszechwiedzących się jak zwykle zlecieć musiało. Ulżyło wam? Nie wszyscy mają z kim porozmawiać, nie wszyscy mają wsparcie w domu. Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi...

@blondi95 śluz na dni płodne jest konsystencji białka, jest przejrzysty, lepki i ciągliwy, wygląda jak ten na zdjęciach. Zagnieżdżenie zarodka następuje pomiędzy 8 a 12 dniem od zapłodnienia - rozumiem, że pytasz w kontekście stosunku, który nie był sensownie zabezpieczony, dobrze rozumiem? Boisz się ciąży czy na odwrót,starasz się z partnerem?
 
Jezu, dziewczyna pyta,bo nie wie a grono naczelnych wszechwiedzących się jak zwykle zlecieć musiało. Ulżyło wam? Nie wszyscy mają z kim porozmawiać, nie wszyscy mają wsparcie w domu. Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi...

@blondi95 śluz na dni płodne jest konsystencji białka, jest przejrzysty, lepki i ciągliwy, wygląda jak ten na zdjęciach. Zagnieżdżenie zarodka następuje pomiędzy 8 a 12 dniem od zapłodnienia - rozumiem, że pytasz w kontekście stosunku, który nie był sensownie zabezpieczony, dobrze rozumiem? Boisz się ciąży czy na odwrót,starasz się z partnerem?
Widziałaś zdjęcia? Warto uprzedzać, bo weszłam w wątek i mi się wszystko cofnęło.
 
Jezu, dziewczyna pyta,bo nie wie a grono naczelnych wszechwiedzących się jak zwykle zlecieć musiało. Ulżyło wam? Nie wszyscy mają z kim porozmawiać, nie wszyscy mają wsparcie w domu. Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi...

@blondi95 śluz na dni płodne jest konsystencji białka, jest przejrzysty, lepki i ciągliwy, wygląda jak ten na zdjęciach. Zagnieżdżenie zarodka następuje pomiędzy 8 a 12 dniem od zapłodnienia - rozumiem, że pytasz w kontekście stosunku, który nie był sensownie zabezpieczony, dobrze rozumiem? Boisz się ciąży czy na odwrót,starasz się z partnerem?
Wcześniejsza miesiączka była 13.01 Stosunek miałam 05.02 bez zabezpieczenia, dzień przed miesiączką zażyłam tabletkę EllaOne i na drugi dzień dostałam okres. Oczywiście bolał mnie brzuch tak jak zawsze tylko zdziwiła mnie obfitość krwawień. Zazwyczaj mój okres trwa 5-6 dni. Pierwsze 3 dni były w miare obfite później krwawienie nagle ustało na kilka godzin I znowu się pojawiło praktycznie okres trwał 7 dni, końcówka to takie plamienia, skrzepy I dzień po okresie zobaczyłam na majtkach taki różowy śluz. I dlatego się pytam czy możliwe, że to ciąża? I czy taka ,,dziwna miesiączka" mogła być spowodowana zażyciem tabletki...W dodatku dzień przed miesiączką lekarz nie widział na badaniu USG że miesiączka się zbliża, powiedział mi jeszczcze, że mam zapalenie pochwy, bo mam od jakiegoś czasu świąd w okolicach pochwy... nie wiem co o tym sądzić. Proszę o normalne komentarze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jezu, dziewczyna pyta,bo nie wie a grono naczelnych wszechwiedzących się jak zwykle zlecieć musiało. Ulżyło wam? Nie wszyscy mają z kim porozmawiać, nie wszyscy mają wsparcie w domu. Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi...

@blondi95 śluz na dni płodne jest konsystencji białka, jest przejrzysty, lepki i ciągliwy, wygląda jak ten na zdjęciach. Zagnieżdżenie zarodka następuje pomiędzy 8 a 12 dniem od zapłodnienia - rozumiem, że pytasz w kontekście stosunku, który nie był sensownie zabezpieczony, dobrze rozumiem? Boisz się ciąży czy na odwrót,starasz się z partnerem?
obrońca uciśnionych. Laska powinna cofnąć się do podstawowej wiedzy ze szkoły. A później wrzucać zdjęcia do neta. 1,5 tyg po okresie a ona już ciążę czuje bo jej gula w garde stoi. Mi czasami stoi gula w gardle jak czytam te posty. KOBIETY, DZIEWCZYNY I DZIEWCZYNKI JAK JUZ SIE BIERZECIE ZA SEKS TO ZAPOZNAJCIE SIE Z JEGO KONSENWENCJAMI, A PRZEDE WSZYSTKIM POZNAJCIE SWOJ CYKL I JAKI JEST SLUZ W POSZCZEGÓLNYCH DNIACH. Zanim zwrócisz mi uwagę, że No przecież ona nie miała z kim pogadać, ja też z nikim nie gadam o śluzie, nie grzebie w puśce i nie lecę z mokrymi palcami do mamy i pytam jaka pogodę zwiastuje ten sluz. Naprawdę wystarczy zasięgnąć trochę wiedzy, nie trzeba być alfa i omega aby korzystać z wujka Google, ale trzeba już być alfa i Omega żeby wrzucać zdjęcia swoich wydzielin.
 
reklama
Stosunek miałam 05.02 bez zabezpieczenia, dzień przed miesiączką zażyłam tabletkę EllaOne i na drugi dzień dostałam okres. Oczywiście bolał mnie brzuch tak jak zawsze tylko zdziwiła mnie obfitość krwawień. Zazwyczaj mój okres trwa 5-6 dni. Pierwsze 3 dni były w miare obfite później krwawienie nagle ustało na kilka godzin I znowu się pojawiło praktycznie okres trwał 7 dni, końcówka to takie plamienia, skrzepy I dzień po okresie zobaczyłam na majtkach taki różowy śluz. I dlatego się pytam czy możliwe, że to ciąża? I czy taka ,,dziwna miesiączka" mogła być spowodowana zażyciem tabletki...W dodatku dzień przed miesiączką lekarz nie widział na badaniu USG że miesiączka się zbliża, powiedział mi jeszczcze, że mam zapalenie pochwy, bo mam od jakiegoś czasu świąd w okolicach pochwy... nie wiem co o tym sądzić. Proszę o normalne komentarze.
mogłaś od razu napisać taki post, a nie wrzucać zdjęcia śluzu i pisać, że miesiączke miałaś 10.02, że czujesz gule w gardle i nie wiesz czy to ciąża czy dni plodne.
 
Do góry