reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję rady

blondi95

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Luty 2022
Postów
15
Wcześniejsza miesiączka 13.01. Stosunek miałam 05.02 bez zabezpieczenia, dzień przed miesiączką zażyłam tabletkę EllaOne i w terminie w nocy dostałam okres czyli 10.02 Oczywiście bolał mnie brzuch tak jak zawsze tylko zdziwiła mnie obfitość krwawień. Zazwyczaj mój okres trwa 5-6 dni. Pierwsze 3 dni były w miare obfite później krwawienie nagle ustało na kilka godzin I znowu się pojawiło praktycznie okres trwał 7 dni, końcówka to takie plamienia, skrzepy I dzień po okresie zobaczyłam na majtkach taki jednorazowy różowy śluz. I dlatego się pytam czy możliwe, że to ciąża? I czy taka ,,dziwna miesiączka" mogła być spowodowana zażyciem tabletki...W dodatku dzień przed miesiączką lekarz nie widział na badaniu USG że miesiączka się zbliża, powiedział mi jeszczcze, że mam zapalenie pochwy, bo mam od jakiegoś czasu świąd w okolicach pochwy... nie wiem co o tym sądzić. Kolejne stosunki też bez zabezpieczenia 17,18,19,20 a według kalendarzyka dni płodne mam od 18 do 24.02 a owulacja przypada w środę. Mam małe bóle w podbrzuszu, często tak mam w dni płodne a w dzień owulacji ból przypominający miesiączke. Proszę o normalne komentarze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry