reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję szybkiej porady

Dołączył(a)
20 Styczeń 2017
Postów
8
Witajcie grupowiczki. Jestem tu nowa i potrzebuje porady..
Pierwszy raz spóźnia mi sie okres. To juz drugi dzień.. Brzuch mnie nawet nie boli, a normalnie jeszcze dziś zwijałabym sie z bólu.. Wczesniej przez kilka dni mnie bolal jak na okres, ale dzień przed ustał ból, bolały mnie również piersi i czułam kłucie w jajnikach, raz w jednym, raz w drugim. Ostatni raz współżyłam z chłopakiem 5.01, a ostatnia miesiączka była 24.12 i trwała do 28.12. Teraz ani kropelki krwi, żadnych plamień. Nic..
Do tego teraz temperatura 37,5
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie grupowiczki. Jestem tu nowa i potrzebuje porady..
Pierwszy raz spóźnia mi sie okres. To juz drugi dzień.. Brzuch mnie nawet nie boli, a normalnie jeszcze dziś zwijałabym sie z bólu.. Wczesniej przez kilka dni mnie bolal jak na okres, ale dzień przed ustał ból, bolały mnie również piersi i czułam kłucie w jajnikach, raz w jednym, raz w drugim. Ostatni raz współżyłam z chłopakiem 5.01, a ostatnia miesiączka była 24.12 i trwała do 28.12. Teraz ani kropelki krwi, żadnych plamień. Nic..
Do tego teraz temperatura 37,5
..........
 
reklama
reklama
Do góry