reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuje wsparcia

Dobrze napisałaś. Kobieta która postanawia zostać mama tez z góry nie zakłada ze moze być problemy, wiec pierwsze próby są na totalnym luzie, a skoro nie wyszło to już są pierwsze znaki ze coś może być nie tak i dopiero wtedy narasta stres z tym związany, szukanie podobnych przypadków w internecie czy jakiekolwiek informacji która mogłaby podnieść na duchu. Z każdym miesiącem stres jest większy i rozumiem Cię doskonale, ale po rozmowach tu z kilkoma dziewczynami wrzuciłam troszkę na luz. Jestem dobrej myśli, aczkolwiek raczej nie zamierzam czekać roku do wykonania jakiś pierwszych podstawowych badań, jeśli do końca roku się nie uda, zacznę działać w tym temacie. A za Ciebie trzymam mocno kciuki, wierze ze następny cykl będzie Twoim cyklem. Powodzenia ✊😊
To bardzo dużo będziesz musiała wydać pieniędzy.. Mało który lekarz zleci badania wcześniej niż po roku starań u teoretycznie zdrowej kobiety. Ja pomimo, że zdrowa nie byłam, mialam problemy z miesiączkami i jajnikami i staralam się dłużej niż rok, to żaden lekarz nie chciał mi zlecić badań, kazał próbować i próbować i jedynie przepisywali leki na stymulację, które i tak nie pomogły. Dopiero jak sama wydałam kupę pieniędzy na badania i klinikę, to postawiono diagnozę PCOS...
 
reklama
Do góry