A masz na wyniku normy bety dla danego tygodnia? Bo one się różnią w zależności od laboratorium i nie należy oceniać na podstawie forum czy internetu czy wartości są prawidłowe. Zresztą nie ocenia się wysokości bety ale jej przyrosty a czy te są prawidłowe to teraz nie wiadomo bo niektóre leb tak jak Twoje podają powyżej 10 ty i nie wiadomo jaka ta beta jest i ile urosła. Na tym etapie już się powinno robić usg a nie betę badać. Przy 5 mm zarodku może jeszcze nie być widoczne serce, ale kolejne usg już powinno dać ostateczną odpowiedź co będzie..