reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potwierdzona ciąża brak serduszka ?? :(

Ja myślę, że mimo wszystko mieścisz się w normach z tą beta i ona nie jest najgorsza. Wydaje mi się, że lekarz niepotrzebnie Cie nastraszyl. Odczekaj kilka dni i idź do innego lekarza żeby mieć drugą niezależną opinie.
 
reklama
tak pójde dla wlasnego spokoju w którym byłas tyg i co sie stało bardzo Ci współczuje i jestem z Toba calym serduchem
 
Luteina może hamować wydalenie nie żyjącego zarodka i zwykle rzeczywiście tak jest, że jak nawet ciąża nie jest żywa to na luteinie krwawienia ani plamienia nie będzie po sztucznie się tą ciąże podtrzymuje.
 
Na przełomie 8/9 tygodnia ciąża mi obumarła. Tak po prostu serduszko przestało bić i wszystko się zatrzymało. W piątek idę na zabieg łyżeczkowania macicy. Pewnie gdzieś się wkradła jakaś wada genetyczna i dlatego ciąża przestała się rozwijać. To niestety bardzo częste zjawisko.. Myślę, że w moim przypadku to po prostu jednorazowa sytuacja bo mam już dwuletniego synka, a ciąża z nim przebiegała książkowo. Zresztą moja ciąża od samego początku teraz była zagrożona.
 
To ja opisze swoja historie. Moze komus dodam otuchy. Druga ciaza test potwierdzona wielka radosc nagle 5 tydzien ogromne krwawienie mimo brania luteiny na szczescie stwierdzili ze zarodek jest rozwija sie to krwiak nakaz lezenia caly czas luteina krwawienie sie uspokaja caly czas plamienia jeszcze dodatkowo ogromne wymioty. 7 tydzien kolejny ogromny krwotok wielkie skrzepy lekarz sprawdza czy to nie dziecko na szczescie dzieciatko jest dalej sie rozwija w szpitalu bada mnie kolejny lekarz mowi ze zarodek scisniety zle ulozony jeszcze jeden krwotok bedzie po wszystkim. Dalsze lezenie luteina 9 tydzien nastepne ogromne krwawienie pewna ze teraz to juz pewnie nie jestem w ciazy pojechalam do szpitala a tam niespodzianka krwiak wylecial gdyby poszlo do srodka zalalo by dziecko a tak dalej sie rozwijal. Jeszcze po drodze byly inne niespodzianki i przedwczesne skurcze ale moj roczny cud jest na swiecie zdrowy mimo ze lekarze spisywali ciaze na strate. Zreszta pierwsza tez
 
A czy luteina zatrzymuje krwawienie to nie wiem bo ja krwawilam, plamilam pomimo brania luteiny w pierwszej ciazy do 16 tygodnia w drugiej do 14.Raz mi luteine odstawili bo nie mieli w szpitalu a duphastonu nie moglam i mimo to a zajechalam z ogromnym krwotokiem krwawienie zaczelo sie zatrzymywac
 
jutro sie wszystko wyjasni 18.15 mam usg nie wiem tylko czy odrazu nie pobrac krwi na bete ale chyba zobacze co pokaze usg brrrrrrrrr sie boje ale co ma byc to bedzie
 
reklama
W pierwszej ciazy jak bylam potwierdzic to byl tez 6 tydzien to nawet karty ciazy nie mialam zalozonej pecherzyk ciazowy byl niestandardowy a zarodka wogole nie bylo widac dopiero za
 
Do góry