reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potwierdzona ciąża brak serduszka ?? :(

reklama
Nie ma sensu już robić bety. Na tym etapie to badanie nie ma kompletnie żadnej wartości.

Jeżeli jutro masz usg to wszystko będzie jasne. Jeżeli na ostatnim usg serce nie biło bo już nie biło to nadal nie będzie akcji serca a zarodek będzie miał nadal 5 mm albo mniej.
Jeżeli nie było serca bo Jeszcze go nie było to jutro już musi być i zarodek urośnie.

Trzymam kciuki
 
kurde nie umiem znalez sobie miejsca czas mi sie dłuzy przed tm usg i wykopalam moje wyniki ktore robilam moze one sa zle i dlatego zarodek sie nie rozwija??

napisze wszytskie aktualne ktore robilam
Hormon Anty Mullerian 3,68 N 078-5,28 > 1,2 ng/ml prawidłowa płosnosc
Insulina 11,6 N 2,6-24,9
TSH 0,66 N 0,27-4,20
FT 4 1,29N 0,93-1,70
Toxoplazmoza awidnosc 45,60
niska <40
wysoka >40
Toxo IgG 64,3 <1,0 w góre
Toxi IgM 3,1 <0,8 w góre

Mam pytanie 11 lat robila przeciwciala antyfosfolipidowe i kardiolipidowe czy te warosci moga sie zmienic czy one sa zawsze takie same
 
no i zle drogi lekarz tez nie zobaczyl serduszka kazal odstawic leki i czekac na samoistne poronienie. dziekuje Wam bardzo za wsparcie i madre slowa przenosze sie na starania i musze udac sie do genetyka. bety nie robilam czy spada czy nie ale to juz chyba nie ma znaczenia . dzieki . moze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo ;)
 
z miesiaczki wychodzo 9 tydzien z usg 6i 2 dni :( a CRL 0,55 cm podroslo ale bardzo malo od poniedzialku i nie ma serca nadal
 
Nie wiem co Ci napisać...
Faktycznie jak w 9tc wychodzi ciąża prawie 3 tygodnie młodsza, to raczej dobrze już nie będzie :( Różnica w pomiarze, to może być błąd samego lekarza, więc być może wcale dzidziuś nie podrósł... A do tego inny sprzęt... Trzymaj się!! Choć wiem jak to boli...
 
Bardzo mi przykro.. Moja ciąża też od samego początku była dziwna. Według usg była o tydzień młodsza, a to było niemożliwe, bo test ciążowy w 29 dniu cyklu wyszedł mi pozytywny. Kreski były wyraźne bardzo i owu była w 15 dniu cyklu. Wiem jak się czujesz..
Serce boli. Dusza boli..
 
reklama
Przykro mi. Nie wyobrazam sobie co musisz czuc. Mialam nadzieje ze jednak bedzie jak u mnie....
 
Do góry