reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

potwierdzona ciąża brak serduszka ?? :(

reklama
11016,0 H Beta z dzis czyli 8 lipca z 4 lipca 10000 nie spada mi ta beta nie wiem o co chodzi. mimo zle rozwijajacej sie ciązy rosnie ??
 
Olka 4 lipca miałaś wynik powyżej 10 tys więc nie wiesz dokładnie ile. Może wcale już nie urosła, a nawet jeśli to bardzo mało. Bardzo mi przykro ale nie ma chyba sensu łudzić się dalej. Beta nie spada bo ciąża obumarła nie dawno. Pewnie końcem zeszłego tygodnia. Nie od razu beta spada. Najpierw nadal rośnie ale bardzo wolno, czasami nawet już dawno po poronieniu utrzymuje nadal dość wysoki poziom, potem dopiero zaczyna spadać.
 
dziewczyny czy z nierozwinieciem ciązy może miec zwiazek witamina D3 wczoraj lekarz mnie nakierowal zebym zrobila takie badanie no i zrobilam i wynik D3 mam 24 a norma od 30-80. nigdy wczesniej nie slyszlalam ze wit D3 moze miec cos wspolnego z ciaza?
 
hej no bylam dzis znowu na tym cholernym usg. serca brak zarodek rosnie niewiele ale rosnie nie wie o co w tym wszytskim chodzi we czawrtek bylo CRL 5,1mm dzis CRL 5,5 mm ? leki odstawione w czwartek. Pani doktor u ktorej bylam dzis kazala poczekac do czwartku z miesiaczki wychodzi 9 tyg 3 dni z usg 6tyg 3 dni bardzo duza roznica ?? To jakas Masakra . dotor mi powiedziala ze to dziwne ze nie ma serca a zarodek nie maleje tylko rosnie ??? przerasta mnie to wszystko.
 
Strasznie Ci współczuję bo najgorszy stan rzeczy to niewiedza i niepewność :-( różnica CRL jest tak niewielka że może wynikać jedynie z różnicy w jakości sprzętu jakim Cię badano itp. Beta faktycznie nawet po obumarciu ciąży nadal może rosnąć a jezeli spada to bardzo powoli bo nie tak łatwo jest pozbyć się z organizmu takiej nadwyżki hormonów. Na to wszystko trzeba czasu. Ja miałam na poczatku tej ciąży taką sytuację że z miesiączki ciąża wychodziła mi o miesiąc starsza ale przez moje nieregularne miesiączki cykl mi się przesunął i lekarz potwierdził że zapłodnienie było ale miesiąc później niż myślałam. I kto by się tego spodziewał? I faktycznie teraz się okazuje że wszystko idzie zgodnie z tym co lekarz powiedział. Także z tym liczeniem od miesiączki to różnie bywa. U mnie w 6 tyg i 2 dniu serduszko nieśmiało się pokazało aczkolwiek słyszałam też że niektóre dziewczyny czekały do 8 tyg żeby je zobaczyć. Rozumiem że łudzić się też nie warto zbyt długo ale sama jestem po jednym poronieniu i wiem że gdybym była w podobnej sytuacji robiłabym wszystko żeby być absolutnie pewną że na pewno nie mam już na co liczyć a dopóki gdzieś we mnie tliła by się iskierka nadziei to trzymałabym się jej i sprawdzała wszystko co się da. Nam tu ciężko doradzać bo też i nie jestesmy ginekologami... Trzymaj się dzielnie i słuchaj lekarki - skoro ona mówi że to dziwne to może trzeba poczekać jeszcze parę dni?
 
nie sadze zeby dobrze ale zawsze jest jakies ale prubuje jeszcze policzyc jak to z ta owulacja bo okres miala 5 maja bylam w 15 dc na monitoringu i owulacji napewni nie bylo bylo jajeczko ale bardzo male. owulacje mialam najprawdopodobniej 25 maja i wtedy tez byl stosunek a wczesniej byl stosunek w 19 dc. soty za konkrety ale prubuje jakos to poukladac. chociaz nawet jesli owulacja byla pozniej to i tak duza roznica prawda ?? juz bym chciala zeby to sie wszytsko zakonczylo
 
Olka, z tego co piszesz to ja bym się nie nastawiała na szczęśliwe zakończenie. Przyrost jest o wiele za mały zarodka. Do tego od ostatniej miesiączki masz 9 tydzień i to dużo i serducho już powinno być. Ja widziałam jak bije w 6t i 1d. Zarodek miał wtedy 3,7 mm. Tydzień później słyszałam piękne serduszko.. A wczoraj miałam zabieg łyżeczkowania macicy. Wiem, że wysiadasz psychicznie.. Ja przechodzę teraz to samo.
 
3 tygodnie różnicy to bardzo dużo. Ja w pierwszej ciąży miałam 2 tygodnie różnicy i synek zdrowy jak ryba się urodził, ale wtedy miałam bardzo długi cykl i bardzo późną owulacje.
 
reklama
3 tygodnie różnicy to bardzo dużo. Ja w pierwszej ciąży miałam 2 tygodnie różnicy i synek zdrowy jak ryba się urodził, ale wtedy miałam bardzo długi cykl i bardzo późną owulacje.
nie sadze zeby dobrze ale zawsze jest jakies ale prubuje jeszcze policzyc jak to z ta owulacja bo okres miala 5 maja bylam w 15 dc na monitoringu i owulacji napewni nie bylo bylo jajeczko ale bardzo male. owulacje mialam najprawdopodobniej 25 maja i wtedy tez byl stosunek a wczesniej byl stosunek w 19 dc. soty za konkrety ale prubuje jakos to poukladac. chociaz nawet jesli owulacja byla pozniej to i tak duza roznica prawda ?? juz bym chciala zeby to sie wszytsko zakonczylo
 
Do góry