reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potworniak co dalej

Dołączył(a)
14 Czerwiec 2017
Postów
8
Witajcie,
Dwa dni temu zgłosilam sie do ginekologa na rutynowe badanie poniewaz gdy zaszlam w ciaze okazalo sie ze mam torbiel. Jednak Pani ginekolog odlozyla to z racji iz podczas ciazy moze sie wchlonac. Jednak po pologu okazalo sie ze nadal jest, prosila aby wrocic gdy corka bedzie miala pol roczku i przestane karmic. Karmic nie przestalam poniewaz kazda proba podania smoka czy butelki z mlekiem konczyla sie niepowodzeniem.. poddalam sie i tak karmie do dzis. Corka ma skonczone 13 miesiecy.
Podczas ostatniej wizyty Pani ginekolog torbiel nazwala juz potworniakiem. Ma ponad 4cm. Zalecila przestac karmic i zglosic sie do kolejnego lekarza a nastepnie na zabieg. A takze wykonac badanie CE 125.
Prosze pomozcie! Czy ktoras z Was kochane mamy byla w podobnej sytuacji?
Co robic?! Jak krok po kroku przestac karmic piersia.. choc strasznie nad tym ubolewam bo pokochalam karmic swoje dziecko. Planowalam zakonczyc to w innych okolicznosciach ;( Najgorsze ze bede musiala zostawic ja na kilka dni z racji pozostania na oddziale.
 
reklama
Moze spróbuj różne butelki? Nie każda bedzie pasować Twojemu dziecku.
Nie karmiłam piersią i nie przerzucalam sie na butelki wiec do końca w tym temacie Ci nie pomogę. Moje dziecko ma za to swoje ukochane butelki, a dokładnie smoczki i jak podam w jakiejś innej to awantura:/ powodzenia Ci życzę i pamiętaj ze Twoje zdrowie jest bardzo ważne!!
 
Witajcie,
Dwa dni temu zgłosilam sie do ginekologa na rutynowe badanie poniewaz gdy zaszlam w ciaze okazalo sie ze mam torbiel. Jednak Pani ginekolog odlozyla to z racji iz podczas ciazy moze sie wchlonac. Jednak po pologu okazalo sie ze nadal jest, prosila aby wrocic gdy corka bedzie miala pol roczku i przestane karmic. Karmic nie przestalam poniewaz kazda proba podania smoka czy butelki z mlekiem konczyla sie niepowodzeniem.. poddalam sie i tak karmie do dzis. Corka ma skonczone 13 miesiecy.
Podczas ostatniej wizyty Pani ginekolog torbiel nazwala juz potworniakiem. Ma ponad 4cm. Zalecila przestac karmic i zglosic sie do kolejnego lekarza a nastepnie na zabieg. A takze wykonac badanie CE 125.
Prosze pomozcie! Czy ktoras z Was kochane mamy byla w podobnej sytuacji?
Co robic?! Jak krok po kroku przestac karmic piersia.. choc strasznie nad tym ubolewam bo pokochalam karmic swoje dziecko. Planowalam zakonczyc to w innych okolicznosciach ;( Najgorsze ze bede musiala zostawic ja na kilka dni z racji pozostania na oddziale.
Może na początek odciagaj swój pokarm do butelki zamiast przerzucac sie od razu na sztuczne mieszanki.będzie łatwiej i tobie i dziecku. Pokarm można zamrażac.tak jak napisała ewciiik są różne smoczki do butelek.poszukaj tych najbardziej zbliżonych do piersi
 
Moze spróbuj różne butelki? Nie każda bedzie pasować Twojemu dziecku.
Nie karmiłam piersią i nie przerzucalam sie na butelki wiec do końca w tym temacie Ci nie pomogę. Moje dziecko ma za to swoje ukochane butelki, a dokładnie smoczki i jak podam w jakiejś innej to awantura:/ powodzenia Ci życzę i pamiętaj ze Twoje zdrowie jest bardzo ważne!!

Dziekuje za odpowiedz. Kochana wlasnie wyprubowalam wiele butelek nawet ta droga za ponad 100zl.. rozne mleka.. tata karmil, babcie.. na głoda.. na spaniu. Zawsze konczylo sie mega płaczem. A ja matka po niedlugim czasie miękłam. Zdaje sb sprawe ze moje zdrowie jest wazne ale mimo to stawiam dziecko daleko ponad siebie i czekam do ostatniej chwili. Dlatego napisalam tutaj zeby zasiegnac rady, wsparcia innej mamy. Pozdrawiam ;)
 
Może na początek odciagaj swój pokarm do butelki zamiast przerzucac sie od razu na sztuczne mieszanki.będzie łatwiej i tobie i dziecku. Pokarm można zamrażac.tak jak napisała ewciiik są różne smoczki do butelek.poszukaj tych najbardziej zbliżonych do piersi

Kochana wypróbowalam wiele butelek, jedna podpasowala (lovi) ale tylko wode z niej pociagnie. Rozne mleka.. enfamil łyzeczka zje ale nie wiele. Mojego mleka z butelki tez nie chce ;( w dzien dali by rade ja karmic ale co z noca? pozdrawiam :)
 
Nie pomogę z mieszankami, bo moje dziecko od razu po zakończeniu karmienia zaprzestało pić jakiekolwiek mleko. Jadła jedynie kaszki bobovity, więc coś tam mm miała. Musiałam przestać karmić z dnia na dzień, w związku z koniecznością przyjmowania sterydów i po tygodniu do tego chemii. Ot tak po prostu w momencie wieczornego karmienia położyła głowę przy piersi, a że ta była zakryta, to główka w drugą stronę, gdzie leciała jej ulubiona piosenka (dla odwrócenia uwagi). Dostała do tego butelkę z wodą, napiła się i jak gdyby nigdy nic poszła spać. Miała wtedy 16 miesięcy. Każde dziecko jest inne, u nas poszło bez problemu, czego i Tobie życzę. I duuużo zdrowia!
 
reklama
reklama
Do góry